Moderní řešení pro vaši kancelář: Od elegantních věšáků po chytré zásuvky | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Moderní řešení pro vaši kancelář: Od elegantních věšáků po chytré zásuvky

Moderní řešení pro vaši kancelář: Od elegantních věšáků po chytré zásuvky

Moderní řešení pro vaši kancelář: Od elegantních věšáků po chytré zásuvky
Přinášíme vám výběr toho nejzajímavějšího z našeho akčního zboží. Od sofistikovaných systémů tlumení dveří, přes designové elektrické zásuvky, až po chytré zámky na otisk prstu a elegantní věšáky. V našem článku vám představíme produkty, které zvyšují komfort a bezpečnost vaší kanceláře.

VersaHit Dual 1x230V, 2xUSB 5V, broušený hliník je unikátní systém otevírání elektrické zásuvky s designovým pojetím. Klient si může vybrat z několika barevných provedení a modelů. Má kompaktní rozměry (hloubka pouze 40 mm) a ochranu proti vodě a prachu IP54, což umožňuje umístění blíže k vodě. Plochá vidlice zástrčky umožňuje zapojení za skříní. 

 BACHMANN 937.134 Desk 2 je zásuvková jednotka pro montáž bez nutnosti vrtání do desky stolu. Obsahuje 2x zásuvku 230V (s uzemňovacím kolíkem) a 2x USB-A nabíjecí. Pro funkční komplet je nutné dokoupit kabel. 

StrongPower USB nabíječka se dvěma nabíjecí výstupy, v černé barvě nabízí možnost instalace pod desku nebo do hrany desky od 18 mm. 

STRONG průchodka ALU 320x100x25, bílá slouží k protažení elektrických kabelů a šňůr. Lze ji použít pro úpravu prostupů stolní deskou nebo jiných částí nábytku. 

StrongLocks Elektronický zámek na otisk prstu s knopkou, černý je napájen 2 x AAA bateriemi (nejsou součástí balení). Sada obsahuje zámek, adaptér pro instalaci do dřeva, šrouby pro instalaci do dřeva, ocelový trn pro resetování a závoru rovnou 90°. Orientace tohoto zámku je pravá. 

StrongLine Planio sada  s plným tlumením je určena pro troje dveří. Všechny dveře mají oboustranné tlumení a nosnost 20 - 80 kg, což umožňuje použití i na užších dveřích. Doporučená šířka křídla je 700 - 1500 mm. Verze pro 3 křídla obsahuje antikolizní systém a lze ji nastavit pro síly materiálu 16-46 mm. Bezpečnostní pojistka chrání před vysazením dveří. 

Minimalistický TULIP věšák Fera  má chromovaný matný povrch, a proto se hodí do každé moderní domácnosti. Do tradičního prostředí se hodí klasický  TULIP Věšák Ilan