MERIVOBOX – platforma pro Vaše nápady | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
MERIVOBOX – platforma pro Vaše nápady

MERIVOBOX – platforma pro Vaše nápady

MERIVOBOX – platforma pro Vaše nápady
Nabízet rozmanitost je tak snadné. Nová platforma MERIVOBOX to umožní: zásuvky a výsuvy pro všechny požadavky – zpracování i montáž jsou nanejvýš snadné. Vychutnejte si funkce, propracované do naprosté dokonalosti – současně i s estetickou stránkou, která vyhovuje nejvyšším nárokům. Stručně řečeno, s MERIVOBOX můžete realizovat své nápady.

Výjimečný design 

Charakteristický vzhled s jasnými liniemi, jedinečná řeč tvarů a forem – proto je MERIVOBOX nezaměnitelný. Výrazná linie, která udává tón, podtrhne fascinující lom světla na bočnici. 

Univerzální platforma 

Jádro tohoto řešení tvoří korpusová lišta s jen jednou pozicí pro našroubování a všechny typy využití. Zásuvky sem umístíte zcela podle svých představ. Je jedno, pro co se rozhodnete, pozice vrtání pro čelo a čelní kování jsou vždy stejné. Opravdová platforma, která sníží komplexnost a zároveň umožní rozmanitost. 

Přesvědčivá funkce 

Inovativní L profil korpusové lišty zajistí u MERIVOBOX zcela mimořádnou stabilitu. I plně naložený MERIVOBOX přesvědčí a zaujme v každé situaci. Vysoká stabilita čel přináší vznosný, synchronizovaný lehký chod a rozkrývá nové možnosti v oblasti designu kuchyně – můžete zcela bez problémů kombinovat vysoká čela s nízkými bočnicemi. 

Dokonale promyšlené zpracování 

Díky důslednému konceptu platformy je možné realizovat rychle a snadno jakoukoliv variantu MERIVOBOX. Tento Box systém se pyšní jednoduchými, dobře označenými a lehce přístupnými možnostmi seřízení ve 3 směrech, které jsou u všech bočnic stejné. 

Shrňme si výhody

  • bočnice je ve vnitřní straně kolmá, pro maximální využití prostoru zásuvky
  • dno a záda mají stejnou šířku v síle 16 mm
  • není nutné frézovat dno zásuvky
  • výsuv udrží 40, nebo 70 kg
  • výsuv s tlumením doplněný o moduly vytváří verzi TOB
  • výsuv se v zavřené poloze dostane do stabilizované pozice bez ohledu na zatížení = vždy stejné mezery mezi čely
  • při vysazování čela zásuvky jen poklesne do manipulační pozice
  • nenahrazuje Antaro ani Legrabox – je technicky i cenově mezi těmito dvěma produkty na trhu

Přesvědčte se sami:

Celá nabídka Merivobox.