Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Letní číslo časopisu Inspirace

Letní číslo časopisu Inspirace

Letní číslo časopisu Inspirace
V tomto čísle časopisu Inspirace se dočtete o nových pracovních deskách EGGER, inovativním kování Strong Plus, tipy pro ložnici snů a mnoho dalšího.

Nové pracovní desky EGGER, Strong Plus a mnoho dalšího.

V těchto dnech byste měli dostat do schránek nové vydání oblíbeného časopisu Inspirace pro práci a život, které je plné nejen inspirativních fotografií, ale i realizací, tipů a zajímavostí.

Když si prolistujete stránku po stránce, zjistíte, že stojí za to zastavit se hned u prvních stránek s články o pracovních deskách od firmy Egger a dřezech od firmy Franke. Oba články spojuje praktický přehled možných kombinací obou produktů. Nemusíte tedy ztrácet čas a lámat si hlavu nad tím, co doporučovat zákazníkům. Udělali jsme to za vás.

V tomto duchu se nese i rozhovor s přední českou interiérovou designérkou Ivou Bastlovou. A když hned teď nemáte dostatek času na čtení, nalistujte si obrázkovou dvoustranu věnovanou exkluzivní kuchyni nebo exkluzivní ložnici. Najdete tam stručné a přehledné chytré řešení, pro které by se vaši klienti mohli nadchnout.

Stejně jako vždy, i nyní jsme za vás vycestovali za novými inspiracemi do zahraničí, tentokrát do sousedního Polska na výstavu 4 design Days. Stojí za to proběhnout si nejnovější trendy, které vám pomohou držet krok s rychlým a pokrokovým světem designu. A i kdybyste měli plnou hlavu práce, Inspiraci určitě neodkládejte. Při oddechovém čtení o tajemném zákulisí interiérového designu aut si lze odpočinout a přečíst si zajímavosti, které se dotýkají i vaší práce.

V časopise představujeme nový typ závěsu s patentovanou technologií tlumení. Přinášíme vám spolehlivý závěs Strong Plus, který má certifikát TUV až na 80.000 cyklů a přitom je svou cenou velmi dostupný. Vyhovíte tak zákazníkům, kteří oceňují kvalitu za dostupnou cenou.

Společný čas s vašimi dětmi můžete zase strávit výrobou letadélka, na kterou přinášíme fotopostupy. Zkrátka, nejbližší měsíce vás Inspirace stále může doprovázet. Připravili jsme ji tak, abyste se k ní mohli neustále vracet a čerpat z ní pro sebe i pro svou práci.

Opět jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát víkendový pobyt v hodnotě 12 000 Kč pro dvě osoby s polopenzí v hotelu MEZI PLŮTKY **** , který je oceněn mnoha cenami designu. Neváhejte, a využijte tuto jedinečnou možnost vyhrát lákavý pobyt.

Věříme, že se vám časopis bude líbit a přinese vám mnoho nápadů a inspirací nejen do vaší práce.Nové vydání časopisu k nahlédnutí: Inspirace pro práci a život, léto 2019