Lehčí a ekologičtější pracovní desky SM’art | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Lehčí a ekologičtější pracovní desky SM’art

Lehčí a ekologičtější pracovní desky SM’art

Lehčí a ekologičtější pracovní desky SM’art
Dlouho očekávanou novinkou v portfoliu italských prémiových materiálů jsou pracovní desky SM’art. Najdete je spolu se zástěnami v šesti dekorech, které navazují na stávající kolekci laminovaných desek SM’art. Vybírat můžete z dřevěných dekorů či imitace mramoru a kamene.

Jsou unikátní nejen na pohled, ale také jsou lehčí, ekologičtější a při práci s nimi vyprodukujete daleko méně odpadu. Jak je to možné? Představme si jejich přednosti oproti běžným pracovním deskám: 

1.: lehčí 

Hustota desky je 540 kg/m3, což představuje o 100 kg/m3 menší hodnotu než u běžných dřevotřískových desek. „Myslím, že záda truhlářů ocení hlavně hmotnost desky. Při stejném formátu pracovní desky má SM'art o 7 kg méně, oproti standardnímu formátu (4100 x 600 mm) je to až o 21 kg nižší hmotnost. To už je pro někoho, kdo denně manipuluje s několika desítky kil, velká pomoc.", komentuje strategický produktový manažer Martin Karaščák, který má v Démos trade celou kolekci na starosti.  

2.: věrnější 

„Všech šest dekorů jsme z kolekce vybrali tak, aby nejen odrážely aktuální trendy a poptávku z trhu, ale také se skvěle kombinovaly s dalšími dekory SM’art.“, dodává. V kolekci tak najdete dva výrazné a nyní velmi populární dekory mramoru Apollo Olympus a Athena Olympus, dva oblíbené dřevodekory se synchronizovanou strukturou Cricet Club a Ski Club i dva neutrální industriální dekory s imitací kamene Bravo Rio a Paraná Rio. 

3.: ekologičtější 

Nosič je vyroben bez přidaného formaldehydu z topolové LSB desky, kdy se topolové dřevo využité v nosiči pěstuje obnovitelným způsobem na plantážích v Itálii. Konstrukce vychází z OSB desek, což zaručuje vysokou mechanickou pevnost, rozměrovou stabilitu a výbornou soudržnou sílu spojovacího materiálu. „Zjednodušeně lze říct, že v nosiči, díky pěti vrstvám příčně a podélně orientovaných třísek a mikročástic topolového prachu, které tvoří vnější vrstvu desky, lépe drží například kování.“, komentuje Martin. 

4.: bezodpadová, s rovnou hranou 

Díky formátu 3020 x 620 x 38 mm, nebo 3020 x 1200 x 38 mm, který je ideální pro kuchyňské ostrůvky, se třímetrová deska plně využije v malých panelákových kuchyních bez zbytků materiálu (běžná pracovní deska: 4,1 m, deska SM’art: 3 m). O dva centimentry hlubší deska navíc umožňuje různá atypická řešení bez větších investic. „Desku dodáváme s moderní rovnou hranou. Reagujeme tak na náročnou poptávku koncových zákazníků,“ zakončuje. 

Nové pracovní desky si můžete objednat spolu s identickou zástěnou (rozměr zástěny: 3020 x 620 x 20 mm) na Démos24Plus

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.