Lamino či dýha? Vyzkoušejte Shinnoki 4.0 | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Lamino či dýha? Vyzkoušejte Shinnoki 4.0

Lamino či dýha? Vyzkoušejte Shinnoki 4.0

Lamino či dýha? Vyzkoušejte Shinnoki 4.0
Hledáte řešení spojující krásu a jedinečnost skutečného dřeva s odolností a jednoduchostí zpracování lamina? Poznejte prémiové dýhované desky Shinnoki 4.0, s jejichž pomocí přenesete krásu vnějšího prostředí do interiéru.

Nadčasovost, elegance a půvab masivního dřeva bez jakýchkoliv nevýhod. Shinnoki 4.0 představuje desky, které je možné použít okamžitě – stačí je nařezat a ohranit. Navíc, mohou být opracovány i v dílně vybavené jen technologiemi na zpracování laminovaných desek. Díky tomu, že jsou kartáčované, mořené a lakované, nevyžadují už žádnou další povrchovou úpravu.

Nejlepší povrchová úprava ve své třídě

Shinnoki 4.0 přichází s novým způsobem, jak používat dřevo v našich domácnostech či komerčních prostorách. Spojením tepla a krásy pravé dýhy s odolným vrchním nátěrem.

Jejich super matná, vysoce kvalitní povrchová úprava zabezpečuje krom jednoduchého zpracování i vysokou:

 • odolnost proti škrábancům
  • Díky šestivrstvému lakování poskytuje maximální ochranu bez toho, aby se snížila kvalita doteku, barvy a vzhledu.
 • ochranu proti kapkám a rozlitým tekutinám
  • Díky moderní technologii, která proniká do pórů každé desky.

Shinnoki 4.0 nabízí škálu dekorů, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. V kolekci najdete 18 dekorů, přičemž v Česku má Démos ve stálé nabídce 5 dekorů od hřejivého ořechu po majestátný dub.

Krom poutavých barevných provedení je potřeba zvolit i vhodnou variantu dýhované desky:

 • provedení A/B
  • Pohledová dýha v A kvalitě je pouze na přední straně. Dýha v B kvalitě, ale stejné barvě, je na zadní straně.
 • provedení A/A
  • Pohledová dýha v A kvalitě je na obou stranách desky.

Přirozenost a autentičnost interiéru

Ať už jste milovníkem tradičního, moderního nebo nadčasového designu, Shinnoki má pro vás vždy dokonalé řešení. Jejich prvotřídní dýhované desky vytvoří v jakémkoliv prostoru pocit tepla, bezpečí a domova. Výhodou dýhovaných desek je fakt, že se jejich zbarvení mění podle světla a vytvářejí tak v každé místnosti jedinečnou atmosféru.

Dekor Smoked Walnut se vyznačuje sofistikovaným vzhledem, který dodává nábytku nádech elegance, profesionality a zároveň vytváří příjemnou atmosféru. V dnešní době je velmi trendy nadčasovost – sáhněte po Natural Oak, který svým klasickým vzhledem zútulní každý prostor.

Mezi univerzální a oblíbené dekory patří Desert Oak, Ivory Oak a Milk Oak. Desert Oak má moderní, elegantní a minimalistický vzhled, který do každého prostoru vnese pocit klidu. Podobně jsou i dekory Ivory Oak a Milk Oak elegantní a vhodné do interiérů ve kterých chceme vytvořit pocit lehkosti a vzdušnosti. 

Shinnoki 4.0 má ve svém portfóliu dalších 13 dekorů, které si můžete objednat přes náš portál. Termín dodání je cca 5-8 týdnů.

Prémiové desky Shinnoki 4.0 jsou vhodné na širokou škálu aplikací včetně skříní, obkladů, stěn či nábytku. Krásně doplní a zvýrazní váš interiér. Přesvědčte se sami.