Kronospan – dekor měsíce září | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan – dekor měsíce září

Kronospan – dekor měsíce září

Kronospan – dekor měsíce září
O tom, že holčičí pokoj nemusí být nutně jen růžový svědčí dekor měsíce září od Kronospanu.

Léto, teplo a dovolené už máme převážně za sebou a nový školní rok je naopak velmi aktuální téma. Krom shánění školních potřeb se v tomto období rodiče věnují také zařizování dětských pokojíčků.

Jak ovšem vytvořit dětský pokoj, který bude růst s dítětem a nebudete ho muset co dva roky měnit? Řešením je volba neutrálních a jemných barev, sladěných s doplňky, které časem vyměníte spíše než nábytek. 

V návrhu měsíce září se můžete inspirovat pokojem pro dívku, v níž vládne světlý dřevodekor K010 White Loft Pine, doplněný o dekory 7180 Mint a 7045 Satin, které pokojíčku dodají moderní a svěží vzhled.

Krom vhodně zvolených barev je však důležitá i velikost pracovní plochy, dostatek prostoru, místo pro zábavu a správně zvolené doplňky, které dětem vytvoří jejich vlastní a útulný prostor. V něm se pak budou rádi učit, hrát si, ale také odpočívat.

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.