Kronospan – Dekor měsíce října | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan – Dekor měsíce října

Kronospan – Dekor měsíce října

Kronospan – Dekor měsíce října
Ať už se budeme bavit o klasické kanceláři ve firmě, nebo o pracovně doma, bývá to místo, kde řešíme důležité schůzky s kolegy, obchodními partnery a klienty. Taková místnost musí být funkční, praktická, ale i ladit s našimi představami o estetice, aby tam bylo příjemně nejen nám, ale také těm, které si zde pozveme.

V této vizualizaci kronospan zkombinoval dřevodekor K363 PW Natural Aurora Elm, který navazuje dojem luxusu a nadčasovosti, s odstínem 7184 BS Earth, jež připomíná tmavou, úrodnou půdu a nechává vyniknout dekoru dřeva. Je aplikován na stolovou desku a horní desku komody, ale i na korpus a police knihovny. Do palety přidali ještě hřejivý odstín 8533 BS Macchiato, jehož úkolem je prostor prosvětlit.

Až budete k dřevodekoru ladit neutrály, pečlivě si prohlédněte kresbu dřeva a jednotlivé odstíny, které se na něm objevují. Je to jednoduchý klíč, jak barvy kombinovat stejně jako v tomto případě. Béžový odstín 8533 BS Macchiato i temný, hnědo-antracitový 7184 BS Earth je totiž na K363 PW Natural Aurora Elm k vidění.

Jestliže jsou na vás vybrané odstíny příliš fádní, působí všedně nebo nudně přidejte k nim dostatek živých rostlin. Právě tyto přírodní odstíny skvěle vyniknou vedle zeleně a vzájemně se tak doplní.

Tyto neutrální koncepty doplněné o rostliny jsou skvělou volbou právě do pracoven a kanceláří.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.