Kronospan – dekor měsíce prosince | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan – dekor měsíce prosince

Kronospan – dekor měsíce prosince

Kronospan – dekor měsíce prosince
Přemýšlíte o nové kuchyni a máte v ní k dispozici dostatek volného prostoru? Nechte si navrhnout ostrůvek spojený s jídelním stolem a servírování velké sváteční večeře tak bude mnohem jednodušší.

Ostrůvek s jídelním stolem se může stát dominantou vaší kuchyně i díky výraznému dekoru, který při jeho návrhu použijete. Máte-li odvahu odlišit se a použít moderní a přitom nadčasový dekor, je K370 SM Noir Deluxe přesně ten pravý. Jedná se o dekor imitující kámen a tradičně se používá na pracovních deskách, výjimečně i na dvířkách linky. V této vizualizaci z něj kromě pracovní desky navrhli i celý kuchyňský ostrůvek s jídelním stolem a vznikla tak skutečná dominanta celé kuchyně. 

Tímto způsobem pracuje s dekory řada předních evropských designérů a značek, které udávají trendy. Výrazné dekory často kombinují s plochami neutrální barvy, jako je bílá, či odstíny šedé. Zde byl však prostor oživen krásným odstínem 0244 SU Petrol, který dodal do kuchyně kromě bílé 8100 SM Pearl White další barvu. 

Odstín 0244 SU Petrol není tyrkysově zářivý, je naopak klidný, má hloubku a podtrhuje originalitu prostoru i jeho osobitost. Harmonii celému prostoru dodává kombinace s bílou, použitou na horních skříňkách linky a na vysoké skříni s vestavěnými spotřebiči.

Celkový dojem doladíte použitím doplňků s černými akcenty, které budou ladit s dekorem K370 SM Noir Deluxe, ale i stříbrnými či zlatými doplňky, jež změní celkový styl prostoru. V realizaci byla použita také žlutá, která díky potahu na židlích tvoří kontrast právě k odstínu 0244 SU Petrol. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.