Kronospan - dekor měsíce listopadu | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan - dekor měsíce listopadu

Kronospan - dekor měsíce listopadu

Kronospan - dekor měsíce listopadu
Víte, čemu se vyhnout a naopak, co je důležité při navrhování garsonky či malometrážního bytu? Jak využít každý centimetr, a přitom zachovat komfort a vzdušnost prostoru? Inspirujte se dekorem měsíce listopadu od Kronospanu.

Malé prostory si vyžadují hlavně prosvětlení. A toho docílíme využitím světlých barev a materiálů, které nepohltí tolik světla. To však neznamená, že je potřeba sahat jen po klasických bílých dekorech. Ideální volbou je využití neutrálních dekorů v kombinaci se dřevem či výrazným zářivým dekorem na interiérových doplňcích. 

V návrhu Dekor měsíce listopadu je zastoupený neutrální dekor K349 RT Silk Flow, který je moderní, jemný a hodí se téměř všude. Ve vizualizaci je použitý na obkladech stěny, kuchyňských dvířkách a dvířkách pod schodištěm.

Na pracovní desce a desce stolu, na horních skříňkách a schodišti je zakomponovaný dřevodekor K017 PW Blonde Liberty Elm, který patří do kategorie světlých neutrálů. Celou místnost nakonec rozzáří oranžový odstín 176 BS Flame v podobě obkladu za pracovní deskou.

Výsledkem je útulný a moderní minibyt s dostatkem úložného prostoru, komfortu a nadčasového vzhledu. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.