Kronospan – dekor měsíce května | Vše pro výrobu nábytku
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan – dekor měsíce května

Kronospan – dekor měsíce května

Kronospan – dekor měsíce května
Měsíc květen se nese ve znamení luxusu. V návrhu ložnice s glamour doplňky najdete kontrastní metalické hrany, které pomáhají vyniknout dřevodekoru Grey Clubhouse Oak. Kovolaminát za postelí je v návrhu dominantním prvkem, který ložnici mění v stylově vypadající část bytu.

Každá ložnice, ač většinou zůstávám očím návštěv skryta, by měla být „královstvím“ se vším všudy. Místo, kam se každý večer těšíte. Příjemný pocit z ní je dán nejen detaily, např. důmyslným nasvícením či kobercem, ale také materiály, které použijete. 

Inspirací vám může být použití dřevodekoru K079 PW Grey Clubhouse Oak v neutrálním šedém tónu s jemnou kresbou na větších plochách. Plochy oživíte odstínem 5981 BS Cashmer. Přestože tento odstín vytváří k dřevodekoru kontrast, barevně na něj navazuje. Dojem luxusu je zachován použitím kovolaminátu AL04 Brushed Gold na stěně za postelí, čímž vznikne dominantní prvek celé ložnice.

Tam, kde prostor bytu či domu nedovoluje umístit samostatnou šatnu přichází vhod možnost vestavných skříní v ložnici. Střídáním otevřených a uzavřených skříněk rozbijete jinak celistvé plochy a získáte potřebný úložný prostor bez pocitu stísněnosti.