Kronospan – dekor měsíce června | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan – dekor měsíce června

Kronospan – dekor měsíce června

Kronospan – dekor měsíce června
Jak propojit kuchyň s jídelnou i obývací částí a vytvořit přitom pocit domova, ve kterém se budete cítit příjemně? Inspirujte se dekorem měsíce června K 104 SL Dark Lunar Stone od Kronospanu.

Vytvořit harmonický a útulný interiér, ve kterém je sladěná pracovní část bytu s oddechovou, není vždy jednoduché. Jedním z řešení je nechat v prostoru vyniknout dominantní dekor, který dokonale propojí tyto rozličné prostory v jeden celek. V případě červnové realizace je to dekor K 104 SL Dark Lunar Stone, který je použitý na pracovní desce, a zároveň i jako obklad za linku a obývací stěnu. Tento dekor patří mezi odolné lamináty, proto je přímo určen na výrobu pracovních nebo obkladových desek.

Pocit útulnosti dodává prostoru použití doplňkového dekoru třešně K 078 PW Dark Riverside Cherry, který svým červeným podtónem celý prostor zahřívá. Interiér tak působí lehce, vzdušně a harmonicky. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.