Kronospan – dekor měsíce července | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan – dekor měsíce července

Kronospan – dekor měsíce července

Kronospan – dekor měsíce července
Od „stěny ke stěně“ a od „podlahy ke stropu“. Návrat retro stylu do našich obýváků ve znamení originality a velkého úložného prostoru je tady.

Potřebujete hodně úložného místa, ale nechcete, aby váš interiér působil stísněně? Vytvořte z nábytku ozdobu místnosti. Dnes máte na výběr širokou škálu dekorů a materiálů jejichž prostřednictvím vytvoříte útulný interiér s originálními kousky, do kterých se navíc vejde vše, co potřebujete. 

Důležité je vybrat si správný dekor, který se stane dominantou místnosti. V této realizaci je použit jemný, ale originální dřevodekor K086 Natural Rockford Hickory, který jednoduše zkombinujete s ostatními dekory. V našem případě je to klasicky bílý dekor 8100 Pearl White, který celou realizaci odlehčí.

Aby obývací stěna nepůsobila mohutně, doporučujeme ji rozdělit otevřenými policemi a uzavíratelnými skříňkami, které můžete doplnit třeba o matné sklo.

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.