Kronodesing inspirace – Rocko tiles | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Kronodesing inspirace – Rocko tiles

Kronodesing inspirace – Rocko tiles

Kronodesing inspirace – Rocko tiles
Přírodní materiály, minimalistický přístup k dekoracím, celkově vzdušný, a přitom elegantní vzhled – to je styl mediterranean, ve kterém je vytvořen návrh koupelny Kronospan.

Přírodní materiály jsou samozřejmě finančně náročnější, nicméně existují i materiály, které nabízejí alternativní, a přitom elegantní řešení, které zcela splní naše očekávání. Příkladem mohou být stěnové panely Rocko Tiles od společnosti Kronospan.

Panely na bázi minerálu nabízejí, kromě velkého formátu 2800x1230 mm o tloušťce 4 mm, 24 dekorů ve 2 povrchových strukturách. Panely jsou vhodné do každého interiéru a díky své voděodolnosti jsou přímo ideální pro použití v koupelnách. Navíc je práce s nimi velmi jednoduchá, posuďte sami. Využijete je taky, pokud chcete renovovat koupelnu se starými nemoderními obklady a nechcete se pouštět do „velkých akcí“. Panely totiž můžete instalovat na ně. Panely umíme dodat do 2 týdnů od objednání.

Návrh koupelny ve stylu mediterranean vychází z kombinace dekorů stěnových panelů R130PT Greige Babylon a K349 PT Silk Flow na stěnách. Dekory spolu barevně ladí v jemných tónech a navzájem se odlehčují.

Přírodní prvek v návrhu zastupuje dřevodekor. Jednoduchá designová skříňka pod umyvadly a poličky jsou vyrobeny z laminované desky v dřevodekoru K356 PW Sand Grange Oak. Jedná se o výraznější prvek, který podtrhuje celkový vzdušný dojem koupelny.