Krásný navenek i uvnitř | Vše pro výrobu nábytku
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Krásný navenek i uvnitř

Krásný navenek i uvnitř

Krásný navenek i uvnitř
Tomu se říká ideál. U člověka je ho těžké najít, u nábytku je to poměrně snadné. Stačí zkombinovat ty správné materiály.

Kronospan Acrylic Matt 0190 Black – 342643 

Ideál? To nevím, to musí zhodnotit jiní, ale snažím se. Na povrchu mám elegantní černý mat tvořený z pohledové strany lakovanou folií o tloušťce 0,7 mm a ze strany opačné najdete 0,6 mm silnou, odolnou polyesterovou folií se strukturou BS. Uvnitř pak prvotřídní 17 mm silné MDF jádro, které se výborně a snadno zpracovává. Aby se zamezilo mému poškození při přepravě či samotné výrobě nábytku, jsem na pohledové straně zakryt ochrannou folií. Jakmile ji odstraníte, nechte mě prosím alespoň 24 hodin odpočinout, abych dosáhl plné tvrdosti. Pro čištění doporučuji, používat standardní antistatické materiály pro nábytek a jemné bavlněné utěrky. Díky své odolnosti vůči nárazu, poškrábání a zanechání otisků prstů jsem vynikající materiál pro čelní plochy jako jsou dvířka skříněk, nebo čílka zásuvek. 

 

AvanTech YOU v antracitu včetně příborníku – 454414 

Tak to ses, Acrylicu, pěkně vychválil. Jen si myslím, že nebyla řeč o tvých vnitřních a vnějších kvalitách, které bezpochyby máš. Nezmínil ses o spojení kvalitního i krásného materiálu pro korpusy a kvalitního i krásného kování. Uvádím to tedy na pravou míru. V zásuvkách Acrylic jsem totiž ukrytý já, AvanTech YOU. Inovativní kování pro otevírání zásuvek s tenkými bočnicemi, případě ve verzi s bočnicemi celoskleněnými. Vyjmenovat všechny mé vlastnosti by vás mohlo začít nudit, proto zmíním jen ty nejdůležitější – povrch bočnic není narušen žádnou krytkou ani prvkem pro nastavení a jsem opravdu flexibilní. Přizpůsobím se v maximální možné míře přáním a požadavkům uživatele – barevně, velikostí a nejrůznějšími, i poměrně nečekanými doplňky. Například pod kódem 454414 mě můžete koupit včetně příborníkové vložky do zásuvky ve skříňce o šíři 600 mm.