Krása dekoru v každém detailu | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Krása dekoru v každém detailu

Krása dekoru v každém detailu

Krása dekoru v každém detailu
Při výrobě nábytku hledíme na jeho vzhled a užitnou hodnotu. V obou případech se snažíme o dosažení toho nejlepšího výsledku. Například u horních skříněk kuchyní nebo zavěšených knihoven toho dosáhneme spojením skrytého závěsného kování a dýhovaných desek Shinnoki.

OMM ATC311.12.53 závěsné kování do hrany desky – 347152 + 347153 

Mým životním mottem je sloužit, a nebýt vidět. Udělat svou práci je pro mě mnohem důležitější než se vystavovat obdivným pohledům. Mou prací je udržet skříňku, knihovnu, policový systém na stěně, a vyrovnat je do rovnováhy. Abych to mohlo dělat je mě třeba zafrézovat do boku o minimální tloušťce 18 mm.

Na stěnu přimontujte hák, na který pak celou skříňku zavěsíte. Díky mé pomoci lze pohybovat skříňkou do 3 směrů. Přístup k šroubům pro nastavení mám připraven také hned ze 3 stran (shora, zleva a zprava). Sílu mám dostatečnou, unesu 160 kg na pár.

Pro splnění obou výše zmíněných nároků na nábytek jsem jasná volba. 

SHINNOKI Smoked Walnut A/- 2790/1240/19 - 180355 

Dřevo je dřevo. Ať si laminátové desky tvrdí, co chtějí. Dýhy jsou tu s námi už stovky let a nikdy to jiné nebude. Hřejivá krása dřeva se nahradit nedá. Ale chápou, že je jeho zpracování náročnější.

V Decospan proto dali chytré hlavy dohromady a vymysleli mě. Dýhovanou MDF desku s finální úpravou. Moje dýha je broušena, domořena do požadovaného odstínu vodou ředitelnými mořidly (ano, dbáme i na ekologickou zátěž) a lakovaná UV stabilním lakem. Z obou stran je potažena ochrannou folií. Pracovat se tak se mnou dá stejně jako s laminovanou deskou.

Vytvořit krásný dýhovaný nábytek pak může opravdu téměř každý. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.