Katalog Kování 2024 je tu! | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Katalog Kování 2024 je tu!

Katalog Kování 2024 je tu!

Katalog Kování 2024 je tu!
Doba netrpělivého čekání je u konce. Zahájili jsme distribuci katalogů Kování 2024. Naše hlavní priorita je doručit tisíce katalogů na místo určení co nejdříve.

Co nového v tomto katalogu najdete?

 

Očekávejte mnoho zajímavých novinek, vylepšené uspořádání kapitol a přehlednější prezentaci informací o produktech. Knihu jsme rozdělili do dvou částí, což usnadňuje orientaci.

1.      Technická část obsahuje 12 kapitol, které se zaměřují na konstrukční a funkční prvky nábytku, jež si konečný uživatel obvykle nevybírá sám a v této oblasti hledá odborné rady. Najdete zde závěsy, výsuvy, spojovací kování, vybavení kontejnerů, sokly, lepidla a chemii, nářadí a jiné.

2.      Designová část s 5 kapitolami, ve kterých najdete produkty, které konečný uživatel nábytku naopak řeší vždy – úchytky, dřezy, vodovodní baterie, stolové a pohledové nohy, dveřní kliky a další.

 

Chcete mít katalog vždy při ruce?

 

Seznamte se s naším online katalogem! Vždy bude obsahovat ty nejaktuálnější informace, nic neváží a je dostupný kdykoliv a kdekoliv. Stažení je možné z našich stránek katalog ke stáhnutí nebo pomocí Aplikace Démos verze pro iOS  a verze pro Android.

 

 

Zeptáme se vás

 

            Skutečně hodně nás zajímá, co novému katalogu říkáte. Odpovězte nám, prosíme, na kratičký dotazník.