Katalog Blum 2022-2023 | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Katalog Blum 2022-2023

Katalog Blum 2022-2023

Katalog Blum 2022-2023
Zbrusu nový katalog Blum je k dispozici právě teď. Registrujte se a získejte svůj tištěný katalog do třiceti dnů.

Chcete získat nový katalog Blum? Je to velmi jednoduché a stejné jako v minulých letech. Stačí se přihlásit na www.katalog-blum.cz a vyplnit formulář. Katalog vám pak přijde vámi zvolenou cestou do 30 dnů. 

Podrobnější návod a náležitosti registrace: 

Protože veškeré získávání informací je dáno zákonem o GDPR, bude tentokrát nutné, abyste vyplnili kompletně celý formulář (nemůžeme jako v minulosti poslat předvyplněný formulář) a to včetně zaškrtnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování objednávky katalogu a případně volitelně i souhlasu se zasíláním obchodních sdělení. Jsou to dva různé checkboxy.

Vyplňování si můžete zjednodušit zadáním svého IČ a kliknutím na tlačítko načíst z ARESu (najdete jej hned v prvním řádku formuláře). Ten následně doplní základní informace o vaší firmě z obchodního/živnostenského rejstříku. 

Následně je nutné, abyste potvrdili zaslaný link, který vám přijde na e-mail uvedený při registraci. Dojde tak k ověření e-mailové adresy a také k nutnému dvojitému potvrzení souhlasu (GDPR).  

Bohužel není možné, aby jakýkoli prodejce vyplnil registraci za vás. Může vám s tím pomoci, ale musí být uvedena vaše data, nikoliv data prodejce. A také váš e-mail, aby došlo k výše zmíněnému potvrzení souhlasu. Bez tohoto souhlasu nebudou objednávky zpracovány. 

Můžete si ho však spustit bez registrace online v listovací verzi: Katalog Blum 2022-2023