Kancelář pro dlouhé dny i noci | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Kancelář pro dlouhé dny i noci

Kancelář pro dlouhé dny i noci

Kancelář pro dlouhé dny i noci
Práce je vám koníčkem, a tak vám nevadí trávit v ní celé dny a noci? Máte tolik práce, že se někdy z kanceláře prostě neutrhnete? Kancelář máte i v jiném městě, než ve kterém žijete a nechce se vám platit za hotel? Pro všechny tyto možnosti je firmou 3D-Obiecto s.r.o. navržen interiér dvoupokojové kanceláře. Projděte si ji s námi.

Jednou z místností je samotná kancelář vybavená dvěma stoly, jednoduchou policí a skříní přes celou stěnu.  

Druhou místností je ložnice s dostatečným úložným prostorem a lůžkem. Obě místnosti jsou propojené nejen dekory, ale i řešením skříně obklopující a skrývající dveře mezi nimi.

Protože jsou malé, omezili se autoři na minimum nábytku. Tím se prostor otevřel a máte tak dost místa na důležitý pohyb po dlouhém sezení. Jistě se budou hodit i výškově stavitelné podnože Strong. Veškerý úložný prostor je skryt za posuvnými dveřmi skříní, místnosti působí čistě a prostorně. 

Jako nejvhodnější materiál v 3D-Obiectu zvolili desky SM´art a to konkrétně A023 Zante ANILINE, C005 Cricket CLUB a M022 Rockefeller MANHATTAN

Police na stěně mohou být vytvořeny z rámového systému Qbit. Ty dodáváme už sestavené, a tak je práce s nimi minimální. Stačí jen doplnit o vhodné desky.