Kamenné dveře s klikou Blade | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Kamenné dveře s klikou Blade

Kamenné dveře s klikou Blade

Kamenné dveře s klikou Blade
Kombinace Laminátu imitujícího mramor autora Pietra Grigia s tenkou klikou Blade od Twin, za takovými dveřmi se budete cítit v bezpečí.

TWIN BLADE P1500 HR BB/CM – 404928 

Saluti cari utenti, dovolte abych se představila. Jmenuji se Blade, a je klika mě mít. Dostanete se tak všude, kam chcete jít. Můžete mě použít i když chcete mít klid! Na práci, na odpočinek, na koníčky. Stačí za mě vzít, dveře zavřít, nebo otevřít. Teď bych asi měla říct, hádejte, kdo jsem, ale to by bylo stupido. Je jasné, že jsem klika. Ano klika od firmy Twin, navržena Italským designérem Brianem Sironim. Podívejte se na další jeho práce na Brian Sironi Industrial Design.

Mé madlo je tenké jako ostří, proto mi dal to krásné jméno, Blade (nebojte se, do ruky padnu jako ulitá a neublížím). Elegantní černé provedení udělá dojem na každého. V této variantě jsem spojena se štítkem pro obyčejný zámek, ale můžete mě mít ve verzích pro FAB nebo se dvěma různými štítky pro gabinetto. Eleganza nella funzionalità, to jsem celá já. 

LAM F206 PT Pietra Grigia černá 2800/1310/0,8 – 406702 

Chladný a pevný jako kámen. Neoblomný ve svém přesvědčení. A přeci křehký a jemný na dotek. To jsme já, laminát s dekorem Pietra Grigia černá pro nejrůznější aplikaci, těší mě. Třeba právě pro výrobu dveří. Působím autenticky na velkých plochách, protože mám díky formátu XL méně opakování. Reprezentuji mramor výrazného charakteru s bílým žilkováním v černém povrchu.

Moje povrchová struktura ST9 Smoothtouch Matt vyvolává sladěný, chladně matný pocit, a je antibakteriální. Díky tomu je možné mě použít v oblasti zdravotnictví. Kdybyste mě chtěli využít jinak než pro výrobu dveří a kombinovat s dřevodekory, pak mohu vřele doporučit Robinie Branson přírodně hnědá, Dub Anthor přírodní nebo Ořech Carini přírodní. Nicméně mramorové dveře s říznou klikou Blade je výborná volba. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.