Je SM‘art smart? | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Je SM‘art smart?

Je SM‘art smart?

Je SM‘art smart?
Označení „smart“ není možné minout. Smart je dnes všechno: telefony, televize, ledničky, vytápění, celé domy, auta (minimálně jedno), snad i kolíčky na prádlo jsou smart. Jen desky SM‘art tak úplně smart nejsou. Čtěte dál, povíme vám, proč a jak toto poznání využít při práci se zákazníkem.

Dekory SM´art jsou chytře vymyšlené, o tom není pochyb. Snahou italské firmy SM´art je vyrobit materiál s maximální věrností své přírodní předloze, šetrný k přírodě, a výborně zpracovatelný. Hlavní myšlenka a vize je však vytvořit takový materiál, který dodá nábytku umělecký nádech. A to je ten správný výklad pojmu SM´art: Surface Material art – umění povrchové úpravy.

Inspirace ze soutěže na Facebooku

Mnozí z vás už z desek SM´art tvoří. To jsme poznali v soutěži, kterou jsme vyhlásili na našem Facebookovém profilu. Možná si ještě vzpomenete na vítěznou vizualizaci truhlářství Bios stejně, jako realizace firem Stora a truhlářství Jurka, a mnoha dalších, kteří se v soutěži pochlubili svou tvorbou. Rádi bychom chuť tvořit z tohoto materiálu probudili i u vás ostatních. U vás, kteří jste o materiálu SM´art ještě neslyšeli nebo nenašli inspiraci, jak ho použít.

Vytvořili jsme brožuru

Ze zaslaných fotografií a návrhů, a některých našich vizualizací, jsme poskládali inspirativní brožuru. Může vám pomoci právě ve chvíli, kdy budete se zákazníkem hledat nejlepší materiál pro jeho nábytek. Ukázat mu, že nábytek by měl být nejen funkční prvek, ale měl by dotvářet interiér stejně, jako to dělá každé umění. Přesvědčte se sami v brožuře SM´art – pro nábytek s uměleckým nádechem!