Jak vytvořit pořádek v zásuvkách | Vše pro výrobu nábytku
Vážení zákazníci, naše provozovny jsou z nařízení vlády otevřeny pouze registrovaným (firemním) zákazníkům, kteří musí mít při vstupu do prodejny nasazen respirátor nebo obdobný prostředek bez výdechového ventilu třídy FFP2, KN95 a vyšších tříd. Děkujeme za pochopení.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Jak vytvořit pořádek v zásuvkách

Jak vytvořit pořádek v zásuvkách

Jak vytvořit pořádek v zásuvkách
Trendem moderních kuchyní jsou široké výsuvy, aby se do nich vešlo co nejvíce předmětů a zároveň aby uživatel získal co největší přehlednost. Pro ještě lepší orientaci a ukládání předmětů je vhodné výsuvy vybavit systémem přihrádek, příborníků a rozdělovníků. Na výběr je celá řada.

Jak vybrat správný příborník podle typu zásuvky?

Pokud už máte kuchyni nějaký čas hotovou a v zásuvkách příborníky nejsou, přidáváme pár rad, jak si vybrat správný:

  • Změřte si vnější rozměr skříňky – od boku k boku z venkovní strany (pokud ho nevíte).
  • Pokuste se zjistit, jaký model zásuvky a od jakého dodavatele máte (pokud vám je neřekne výrobce kuchyně, jméno bývá na krytce nebo na výsuvné části).
  • Některé rozměry se dají řešit vyskládáním různých velikostí příborníků vedle sebe.
  • Na některé rozměry a modely skříněk jsou už výrobky připravené na míru, jiné si musíte upravit.

Do luxusní kuchyně se hodí luxusní doplňky. V případě příborníků jsou to právě produkty LiniQ od Kesseböhmeru. Masivní dřevo (dub) potěší váš pohled, kdykoli otevřete skříňku.

Z uložených příborů a jiných drobných kuchyňských předmětů bude bez příborníku jen nešťastná hromádka. Vybírat můžete z mnoha různých modelů, barev a tvarů.

Příborníky s nerezovými vaničkami mají oproti plastovým verzím několik výhod. Misky se dají vyjmout a v případě zašpinění snadno vyčistit a to i v myčce. Misky si můžete přeskládat podle vlastní představy.

Dna zásuvek mají jednu neblahou vlastnost, uložené předměty na nich kloužou. Při pohybu zásuvky pak nepříjemně rachotí a mohou se otlouct. Tomu jednoduše zabrání vložené protiskluzové podložky.

Díky rovným hranám okraje příborníku Separado je možné umístit ho samostatně např. do středu zásuvky v kombinaci s protiskluzovou podložkou. Je vhodný do atypických rozměrů zásuvek.

SpaceFlexx hravě zajistí přehlednost a organizaci zásuvek díky elastickým přepážkám z patentovaného materiálu Nesttex. Stejně tak snadná je samotná montáž do zásuvky. V roce 2020 byl tento výrobek vyhodnocen jak Best of the best mezi kuchyňskými inovacemi.

Podložka chránící dno skříňky před rozlitou tekutinou, např. do dřezové skříňky nebo skříňky pro čisticí prostředky. Zachytí až 3 l tekutiny na m2.

Závěrem drobné speciality a vychytávky. Věděli jste, že v zásuvce mohou být uloženy i malé spotřebiče? Kráječ, toustovač nebo mixér. Na pracovní desce pak budete mít čisto a dostatek prostoru na přípravu jídel.