Inovace Acrylux: Nábytek v supermatu už nikoho nezklame | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Inovace Acrylux: Nábytek v supermatu už nikoho nezklame

Inovace Acrylux: Nábytek v supermatu už nikoho nezklame

Inovace Acrylux: Nábytek v supermatu už nikoho nezklame
Kdybychom napsali, že vysoký lesk a hluboký mat ovládly trh s nábytkem, opakovali bychom se. Lesk zvětší prostor a dodá lehkost, mat interiér zútulní, změkčí.

Nechtěnou vlastností obou materiálů je však náročná údržba. V případě matu o poznání těžší. Příliš mnoho lidí, kteří si nábytek v matu pořídili, jsou z něho nakonec nešťastní. Povíme vám, jak to změnit. 

Proč jsou vlastně nešťastní? 

Hlavním důvodem nespokojenosti s nábytkem v matu jsou v podstatě neodstranitelné otisky prstů. Ani čištění běžných nečistot není snadné a jeho efekt je krátkodobý. Majitel jakkoli podařeného nábytku je pak kvůli použitému matu zklamaný. 

Anti-fingerprint je řešení 

Našli jsme ale řešení v podobě MDF desek s akrylátovým povrchem Acrylux. Maty Acrylux jsou ošetřeny tzv. anti-fingerprint povrchem. Ten brání ulpívání otisků prstů i jiných nečistot. Kapalina, která se na povrch dostane se slije do kapek na jednom místě a nevpíjí se do materiálu. Kombinace obou těchto vlastností zaručuje dlouhodobě čistý vzhled a snadné ošetřování. 

Veškeré informace v letáku a na videu 

Pokud se chcete o materiálu Acrylux dozvědět více, stáhněte si leták Acrylux – dokonalý lesk a matt nebo se podívejte na video níže.

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.