Hvězdy pro domácí kancelář | Vše pro výrobu nábytku
Vážení zákazníci, naše provozovny jsou z nařízení vlády otevřeny pouze registrovaným (firemním) zákazníkům, kteří musí mít při vstupu do prodejny nasazen respirátor nebo obdobný prostředek bez výdechového ventilu třídy FFP2, KN95 a vyšších tříd. Děkujeme za pochopení.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Hvězdy pro domácí kancelář

Hvězdy pro domácí kancelář

Hvězdy pro domácí kancelář
Jednoduché, praktické a funkční řešení pro home office?? Seznamte se s námi.

Foliovaná překližka – 167777

Co se děje v posledních měsících není třeba připomínat. Díky tomu mnoho lidí řeší rychlé domácí pracoviště.

Dovolte, abych se představila: jsem foliovaná překližka a jistě vám přijdu vhod. Desku na psací stůl ze mě vyrobíte snadno a rychle. Výsledek bude nejen efektní, ale bude mít moje výborné technické vlastnosti. Díky své konstrukci tvořené křížem lepenými vrstvami masivu jsem velmi pevná. Vrchní folie brání mechanickému poškození měkčího dřeva mého jádra. Použité lepidlo je voděodolné, a tak není problém si stolek v teplých dnech vynést na terasu a nechat ho tam i když začne pršet. Nevadí mi to. Můžete mě říznout nebo ofrézovat do libovolného tvaru a vyrobit rovný, kulatý, zvlněný nebo rohový pc stůl. Po řezu stačí vzniklou hranu zabrousit a nalakovat do krásného jednoduchého designového doplňku. Zkrátka, jsem dokonalý materiál..  

Přípojné místo Bachmann - 456466  

Když už máte hotov kvalitní psací stůl, hodí se na ni stejně kvalitní nabíječka. Třeba já, výrobek německé firmy Bachmann. Jsem ideální podpora home office, dobou vynucené práce z domova. V základu jsem modulový systém, ve kterém si musíte skládat jednotlivé části sami. V Démosu to udělali za vás a poskládali mě, nabíječku se dvěma zásuvkami 230V a dvěma USB (5,2V/3,18A) výstupy. Běžně nejsem vybavena síťovým kabelem kvůli různým druhům zásuvek (francouzský, Shcuco …), ale v Démosu mi jeden 3 metrový napájecí kabel přidali a to ZDARMA. Mé tělo je zakryto hliníkovým obalem. Na stůl se umístím snadno pomocí upínacích úhelníků (jsou součástí dodávky), tedy bez nutnosti vrtání do stolové desky a jsem vhodná pro desku o tloušťce 10 – 40 mm. Za zvýhodněnou cenu jsem k dispozici do vyprodání zásob.  

Více informací o výhodném kompletu Bachmann v letáku.