Hranění bez hranic – hrany Egger | Vše pro výrobu nábytku
Vážení zákazníci, otevíráme naše provozovny všem živnostníkům. Přijďte s vaším živnostenským listem a po prokázání totožnosti u nás nakupte i bez registrace. Dle nařízení vlády je zákazníkům bez IČ přístup na provozovny stále odepřen. Děkujeme za pochopení.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Hranění bez hranic – hrany Egger

Hranění bez hranic – hrany Egger

Hranění bez hranic – hrany Egger
Kdo by měl lépe zvládnout podobnost materiálů, než jejich výrobce? Sázíme proto na takovou jednotnost i u hran. K deskám od firmy EGGER máme skladem i ABS hrany jejich výroby.

Perfect match 

Tak označuje firma EGGER hrany, u kterých deklarují maximální shodu s dekorem DTDL. Ovšem nejen barevností, jak to dělají všichni výrobci hran, ale i povrchovou strukturou. Důležité je takovou hranu správně posuzovat. U EGGERU počítají s tím, že na hranu bude dopadat světlo v jiném úhlu. Přizpůsobují tomu jejich tónování a strukturu. Proto je důležité při porovnávání shody hranu na desku „postavit“, a simulovat tak pozici hrany na finálně vyrobeném nábytku.

Kontrastní hrany 

Jinak celkem fádní stolek v kavárně dokáže ozvláštnit tzv. dekorativní kontrastní hrana. Samozřejmě nejen stolek v kavárně, ale jakýkoli nábytek, který tvoříte. Vaši fantazii neomezuje žádná hranice. Kovový vzhled, kombinace materiálů, vzhled biodesky, čelní řez dřevem... výběr je jen a jen na vás, a na vašem a zákazníkově vkusu. Vynikající příležitost, jak změnit nábytek v zážitek. 

Čelní hrany: 23 x 0,8 mm 42 x 0,8 mm – použití těchto hran zejména v kombinaci s dekory PerfectSense vytvoří takřka dokonalý dojem reálného dřeva. 

Trio: 23 x 1,3 mm – kombinace barev a designů zdůrazňuje vizuální kontrast mezi různými materiály – od struktury dřeva až po kov, což vytváří spoustu tvůrčích možností. 

Duo: 23 x 1,3 mm – skládají se ze dvou pruhů stejného rozměru, které odpovídají dvěma dekorům z kolekce. Vzhledu vnitřní a vnější vrstvy lze dosáhnout aplikací této hrany na desku se stejným dekorem. 

Multiplex: 23 x 1,3 mm – hrany Multiplex nabízejí možnost kombinovat vzhled desky Multiplex s tenkou povrchovou vrstvou, s celou řadou dekorů UNI barev. 

Used metal: 23 x 1,3 mm – tuto hranu lze použít k vytvoření silných kontrastů z hlediska materiálového nebo ve spojení s dekory UNI barev. S touto hranou také dobře ladí hnědé dřevodekory nebo UNI barvy v odstínu šedé. 

Carbon: 23 x 1,3 mm – lze použít ke zvýraznění a zdůraznění vlastností materiálu. Kombinací s hliníkem, černou či tmavými odstíny dřeva umožňuje vytvořit harmoničtější kontrast. 

Linea: 23 x 1,3 mm – tato varianta hrany dodává výrazný kontrast řadě dekorů UNI barev, dřevodekorům i jiným reprodukcím materiálů. Obzvlášť dobře ladí s hliníkem, černou barvou či s tmavými odstíny dřeva. Její lineární struktura je nejen vidět, ale i cítit. 

3vrstvé: 23 x 1,3 mm – vytvářejí vzhled masivního třívrstvého dřeva či desky. Lze je také použít k vytvoření přirozeného kontrastu ve spojení s dekory UNI barev.