Henkel radí: Zahlaďte stopy! | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Henkel radí: Zahlaďte stopy!

Henkel radí: Zahlaďte stopy!

Henkel radí: Zahlaďte stopy!
Každý dobrý padouch ví, že musí zahladit stopy! Jinak to může zabalit. Každý dobrý truhlář ví, že musí zahladit spáry a praskliny. Dřív to zabalit nesmí!

Využijte zvýhodněné cenové nabídky od Henkel a získejte kvalitní materiály pro vaše projekty. U produktů došlo ke snížení základní ceny. 

Henkel One for All Patex je univerzální flexibilní montážní lepidlo a tmel, který je vhodný jak pro interiér, tak pro exteriér. Díky FlexTec polymerové bázi má vysokou konečnou pevnost až 50 kg/cm² a je odolný vůči UV záření, teplu a vibracím. 

Silikon sanitární Pattex (CS 9) je speciálně určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár v sanitárních oblastech jako jsou koupelny a kuchyně. Tento těsnící tmel je odolný proti vodě a vlhkosti, což zajišťuje trvalou elasticitu a čisté spáry. 

Tmel akrylový Pattex je ideální pro vyplňování prasklin a spár v různých materiálech. Je snadno aplikovatelný, malovatelný a odolný proti plísním, což z něj dělá skvělou volbu pro dřevo a nábytek. 

Ceresit silikon neut zrcadla je jednosložkový neutrální alkoxy silikonový tmel, který je vhodný pro vysoce namáhané spoje a je odolný vůči plísním. Tento tmel je ideální pro použití na sklo a zrcadla. 

Ceresit TS63 je nízkoexpanzní pistolová polyuretanová pěna, která vytvrzuje vzdušnou vlhkostí a je vhodná pro širokou škálu použití.  Ceresit TS63 je vhodná pro montáž zárubní, parapetů, prahů, okenních a dveřních rámů, vyplňování dutin, utěsňování otvorů ve střešních konstrukcích a izolačních materiálech, vytváření zvukotěsných stěn, vyplňování mezer okolo potrubí, fixace a izolování stěnových panelů, střešních tašek a dalších aplikací 

Ať už jste “padouch” nebo truhlář, s produkty Henkel budou vaše spáry a praskliny dokonale zahlazeny. Navíc, nízkoexpanzní PU pěnu můžete nyní zakoupit se slevou 10 %. Přijďte si pro ně a užijte si práci s radostí a chutí. Akce platí od 27.5. do 30.6. 2024.

Akční leták si můžete zobrazit zde