Exkluzivně v Démosu: Čtyři nové dekory EGGER | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Exkluzivně v Démosu: Čtyři nové dekory EGGER

Exkluzivně v Démosu: Čtyři nové dekory EGGER

Exkluzivně v Démosu: Čtyři nové dekory EGGER
Trendy barvy, matná povrchová úprava a vysoká odolnost materiálu. Démos vám jako první přináší další 4 dekory navíc v rámci nové kolekce EGGER 24+, které vás okouzlí na první pohled.

Nové dekory PerfectSense vám nabízíme v oblíbených unibarvách, které jsou lehko kombinovatelné s jinými povrchy a texturami. Rozhodně vás zaujme jejich hřejivý matný vzhled s povrchovou úpravou proti otiskům prstů v úpravě PerfectSense® Premium Matt na nosiči MDF. Jejich velkým plusem je vysoká odolnost proti škrábancům a otiskům prstů.

Vybrat si můžete z těchto dekorů:

  • U156 Pískově béžová
  • U201 Oblázkově šedá
  • U211 Mandlově béžová
  • U960 Onyxově šedá

Šedivé odstíny dekorů jsou se těší v současnosti velké popularitě díky konceptu příjemné atmosféry, který vytváří. S novým dekorem U201 Oblázkově šedá v teplém odstínu vnesete do svého domova pocit tepla, pokoje a harmonie. Dekor obsahuje tóny béžové i hnědé, a proto je perfektně kombinovatelný s různými dřevodekory. Pokud potřebujete sáhnout po tmavším teplejším dekoru, doporučujeme vám U960 Onyxově šedou se vzhledem betonu. V kombinaci s autentickými dekory nebo kovovými prvky tvoří zajímavý a nadčasový vzhled.

Populární jsou i dekory s jemnými načervenalými tóny, které vyzařují teplo a dokáží zútulnit každý prostor. V naší nabídce máte na výběr z dvou dekorů, a to U156 Pískově bílá nebo U211 Mandlově béžová. Ve spojení s neutrálními barvami či teplými přírodními dřevodekory tak vytvoří přitažlivý interiér.

PerfectSense Premium Matt v 4 nových dekorech s příslušnými hranami máme již v prodeji. Zakoupit si je můžete na našem on-line portálu Démos24Plus nebo na našich provozovnách.