Domácí pracovna – Kronodesign inspirace | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Domácí pracovna – Kronodesign inspirace

Domácí pracovna – Kronodesign inspirace

Domácí pracovna – Kronodesign inspirace
Inspirovat! To je hlavní téma Kronospanu pro rok 2022, kdy v rámci svých kampaní spolupracují s různými designéry. Návrhy interiérů kampaně Kronodesign Inspirace připravuje designérka Diana Turinová. Při své práci vychází z kombinací atraktivních dekorů z aktuální Globální a Trendové kolekce.

Kronodesign Inspirace se zaměřuje na interiéry různých stylů, protože nabídka dekorů z kolekce Kronodesign je tak široká, že umožňuje vytvořit praktický jakýkoliv styl a interiér. Prvním stylem, na který se v Kronospanu zaměřili, je styl Nordic, v němž je navržen interiér domácí pracovny. Pojem home office u nás během minulého roku zdomácněl tak, jako nikdy předtím a domácí pracovna, či pracovní kout se staly součástí téměř každé domácnosti.

Jak domácí pracovnu začlenit do interiéru?

Rozhodli se propojit pracovní kout s obývací částí využitím stejných dekorů a zároveň stejného stylu nábytku na míru. Skandinávský přístup k designu je kombinací krásy, jednoduchosti a funkčnosti. Drsné podnebí severní Evropy zejména během zimy historicky ovlivňovalo její obyvatele, aby si cenili užitečnosti a jednoduchosti nad dekorací.  

Pro svěží pocit a žádoucí dotek přírody v návrhu pracovního koutu použili dekor s krásnou kresbou dřeva K105 PW Raw Endgrain Oak v kombinaci s tlumeným odstínem módního šalvějově zeleného dekoru 7063 SU Pastel Green. Dřevodekor K105 PW Raw Endgrain Oak skvěle vynikne nejen na větší ploše. Za povšimnutí určitě stojí využití detailu nezvyklého příčného řezu dubu na pohledových plochách skříněk, zásuvek stolu i komody.

Je sice potřeba pohrát si s výběrem sukovitého místa dekoru a s výtěžností materiálu, ale výsledek určitě stojí za to.

Kontrastem ke dřevodekoru jsou jednobarevné plochy unibarvy 7063 SU Pastel Green.

Efektně působí i zapuštěné výklenky (tzv. niky) zasazené mezi nepravidelně členěná dvířka vestavných skříní. Nepřímé osvětlení navíc zvýrazní hloubku poliček a kresbu dekoru. Úložné prvky v elegantním geometrickém stylu je možné použít do jakékoli místnosti. Představují snadný a sofistikovaný způsob, jak schovat věci, které chcete mít po ruce, a zároveň eliminovat zdání chaosu nebo nepořádku.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.