Dokonalá dostupnost, dokonalý vzhled | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Dokonalá dostupnost, dokonalý vzhled

Dokonalá dostupnost, dokonalý vzhled

Dokonalá dostupnost, dokonalý vzhled
Když bude náš nábytek krásný a funkční, budeme se doma cítit, no jako doma. Hvězdy k tomu stvořené se vám právě představují.

REHAU Flipdoor Piano, matná/korpus černý 900/780 mm – 457358 

Začnu trochu obšírněji. Téma, jak otevírat horní skříňky je široké a zajímavé. Možností je hodně, všechny mají své přednosti i svá omezení. Závěsy, výklopy, posuvné dveře, rolety. Bezpečnost, otevřený prostor okolo skříňky, dostupnost jejího vnitřního prostoru, výška skříňky, nebo její finální vzhled. A zrovna poslední zmiňovaný bod je jedním z nejdůležitějších, aby se každý cítil doma dobře.

Tak jsem pomalu došla k sobě, Flipdoor, jméno mé. Kompletní skříňka s roletovými dvířky bez viditelného mechanismu pro jejich zvedání. Čelní, pohledovou plochu mám z Rauvisio crystal – materiál, který se za chvíli představí sám. Roletová dvířka se zvedají mechanicky, stejně tak se zavírají. Když jsem otevřená, nevidíte žádný vodící mechanismus, profily. Nic neruší čistý vzhled skříňky.

K dodání jsem ve 3 barvách (bílé, černé a šedé) a ve dvou povrchových úpravách (matu nebo lesku). Patřím všude, kde chcete čistý, elegantní a minimalistický vzhled nábytku. 

RC SLIM V2778 Magnet Bianco HG 2800/1250/4,2 mm – 304061 

Rádi byste využili sklo v návrhu nábytku, ale straší vás jeho křehkost a váha? Stejně tak určitá náročnost jeho zpracování? Právě proto jsem tu já! Imitace skla od REHAU Rauvisio Crystal. Plast, téměř dokonale imitující sklo. Právě proto, že jsem plast, jsem dost jednoduchý na zpracování i opracování. Není jednoduché mě rozbít. A váha? Ta je zanedbatelná. Můžete mě pak použít všude tam, kde by instalace skla byla riziková. Čelní plochy nábytku, obkladové panely, zádové panely. Tady ovšem pozor, nejsem vhodný tam, kde se počítá s vysokou teplotou (třeba za varnou deskou).

Magnet bianco se nejmenuji náhodou. Kromě toho, že imituji bílé sklo mám navíc vlastnost, kterou sklo mít nikdy nebude, jsem magnetický. Můžete na mě psát poznámky a přichytávat lístečky s poznámkami. Jsem tak nejen elegantním, ale i praktickým řešením čelních ploch nábytku. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.