Dodejte šmrnc dětskému či studentskému pokoji | Vše pro výrobu nábytku
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Dodejte šmrnc dětskému či studentskému pokoji

Dodejte šmrnc dětskému či studentskému pokoji

Dodejte šmrnc dětskému či studentskému pokoji
Co takhle rozveselit dětské pokoje, které mohou být nejen krásné, útulné, ale také plné barev a tvarů?! I zdánlivě obyčejnou skříňku můžete ozvláštnit barevnou úchytkou a nábytek dostane najednou jiný vzhled.

Výhodou úchytek je, že je lze po letech jednoduše vyměnit a nábytek tak roste s vaším dítětem.

Čím se při návrhu nábytku do dětského pokoje řídit?

V první řadě je vhodné zohlednit věk a pohlaví dítěte, pro které nábytek navrhujeme. Jiné preference budeme mít při tvorbě nábytku pro nejmenší děti a jiný styl bude preferovat školák, případně dospívající syn nebo dcera.

Pro nejmenší děti se hodí barevné modely úchytek, které krásně doplní nábytek ve světlém dekoru dřeva, ale i barevné unidekory, ze kterých vytvoříte dominantní barevné komody. Důležitým aspektem je bezpečnost, proto v naší nabídce najdete úchytky kulatých a zaoblených tvarů z plastových a gumových materiálů.

Školáky určitě zaujmete krásnou kombinací dřevodekorů DTDL SMart C005 Cricket CLUB nebo DTDL SM´art M022 Rockefeller MANHATTAN s barevnou variantou úchytky Cute nebo Large, která skříňce nebo stolu dodá nový rozměr.

Pro studenty se hodí různé kombinace dřevodekoru a dřevotřískové desky oboustranně laminované, díky které bude nábytek cool a trendy. Zkombinujte červenou desku DTDL SMart A024 Skiathos ANILINE s dřevodekorem DTDL SM´art S205 Broadway SoHo/TIMBER pro dosažení zajímavého kontrastu, který upoutá pozornost každého. V případě, že chcete dosáhnout neutrálního tónu nábytku a interiéru, sáhněte po unidekorech v odstínu antracit nebo krémová, v kombinaci s úchytkou v bílé, šedé či černé barvě.

Nechcete nábytek měnit, ale přeci jen byste potřebovali malý refresh interiéru? Inspirujte se naší kolekcí dětských úchytek a překvapte své dítě novým vzhledem dětského pokojíčku snadnou výměnou úchytek – protože detaily dělají celek.