Desítka oblíbených dekorů od Kronospan nyní za skvělé akční ceny | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Desítka oblíbených dekorů od Kronospan nyní za skvělé akční ceny

Desítka oblíbených dekorů od Kronospan nyní za skvělé akční ceny

Desítka oblíbených dekorů od Kronospan nyní za skvělé akční ceny
Aktuální Globální kolekce Kronodesign® je plná nádherných dekorů i struktur. Kronospan vám nyní z této kolekce představuje 10 dekorů, které jsme pro vás dlouhodobě cenově zvýhodnil. Mezi tzv. Top10 dekory patří jak barvy, tak i dřevodekory. Oblíbené dekory v trendy kombinacích, které posunou každý domov na novou úroveň, nyní za ještě lákavější ceny.

Kombinací tmavého odstínu K537 RW Barokní Dub Ristretto s elegantním nádechem dekoru 5981 BS Kašmír dosáhnete noblesního a nadčasového vzhledu kuchyně. Vše ještě umocňuje obklad stěn ze stěnového panelu RockoTiles v dekoru K024 PT Beige Pietra Marble. 

Velmi oblíbený skandinávský styl vytvoříte kombinací chladného šedého odstínu K519 SU Šedá Myš s přírodním dekorem dubu K003 PW Zlatý Dub Craft. Šedé hladké plochy kuchyňských dvířek doplňuje jemně strukturovaný dekor kamene K540 PN Albus Šedý na pracovní desce linky a pracovního ostrůvku stejně tak, jako na zástěně.  

Jednoduché, minimalistické, industriální..., takové jsou ve většině případů kombinace černé a přírodního dubu. V našem případě tedy dekoru 0190 PE Černá a K365 PW Pobřežní Dub Evoke s jeho výraznými spárami a suky zalitými černou pryskyřicí, čímž dekor působí ještě víc surově. V rámci jednotného řešení dekor K365 Pobřežní Dub Evoke využijete jak na čelních plochách ve struktuře PW, tak na pracovní desce a zástěně v hladké struktuře FP. 

Pro příznivce bílé v interiérech máme samozřejmě také návrh atraktivní kuchyně. Tentokrát zářivě bílá barva dekoru 8685 BS Sněhově Bílá vynikne na pozadí výrazné kresby a sytě zlatavých tónů dřevodekoru K535 RW Barokní Dub Zlatý. Stěnový panel Rocko Tiles v dekoru zdobného mramoru K551 PT Calacatta Olympus je použitý na obložení stěn stejně jako na zástěně kuchyňské linky a v celém interiéru navozuje atmosféru středomořské vily. 

Ti, kteří se nebojí kontrastů a mají rádi moderní styl interiérů, určitě ocení návrh kuchyně, která vznikla kombinací ohnivě načervenalého dřevodekoru K536 RW Barokní Dub Amber s klidným odstínem 0164 PE Antracit. Třešničkou na dortu jsou elegantní a luxusní dekory mramoru – laminátový obklad K553 SU Galaxus na zástěně a stěnový panel Rocko Tiles v dekoru R154 PT Marble Gold jako obklad stěn kuchyně 

Vybrané dekory od KRONOSPAN nyní za skvělé ceny. Vaši akční cenu zjistíte na našem portálu Démos24Plus nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.