DecoWall: Bydlet stylově nebylo nikdy snazší | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
DecoWall: Bydlet stylově nebylo nikdy snazší

DecoWall: Bydlet stylově nebylo nikdy snazší

DecoWall: Bydlet stylově nebylo nikdy snazší
Jak v každodenním životě, tak i ve světě interiérového designu hraje první dojem důležitou roli. Právě na základě prvního dojmu umíme určit, jak se v daném prostředí cítíme a jak na nás působí. Někdy nás interiér zaujme okamžitě, jindy zase můžeme mít pocit, že nám v něm něco chybí. Prvek, který by to celé doladil, sjednotil a oživil. Právě kontrasty jsou tím trendy řešením, který pomůže celý interiér zcelit a rozzářit.

Skvělou volbou při tvorbě přirozených kontrastů jsou nástěnné desky ze dřeva - DecoWall, značky EGGER. Můžete je použít jako obklad do obývacího pokoje, ložnice nebo do komerčního prostoru.  

DecoWall desky jsou digitálně potištěné OSB desky, které jsou k dispozici ve formátu 2 500 x 660 mm, díky čemuž poskytují víc prostoru vaší kreativitě. V nabídce máme 5 zajímavých dekorů, s kterými dokážete do jakéhokoliv prostoru vnést nový nádech jedinečnosti. 

Kromě poutavého a autentického vzhledu jsou desky DecoWall i praktickým řešením: 

  • Poskytují formát pro rychlou a jednoduchou montáž, 

  • bezspárová instalace díky všestrannému profilu pero a drážka, 

  • stabilní nosný prvek při montáži TV nebo polic, 

  • vypínače světel a zásuvky je možné jednoduše a přehledně integrovat, 

  • otestovaná stálost vůči světlu.   

Díky ochrannému laku na povrchu jsou desky odolné a vydrží i zkoušku času. Starostlivost o desky a jejich čištění není vůbec náročné - pouze pomocí navlhčeného ubrousku odstraníte prach a nečistoty. Nedoporučujeme používat žádné čistící prostředky.  

Všechny informace o zpracování, řezání a upevňování najdete v našem manuálu: EGGER DecoWall.