Černá je stále trendy | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Černá je stále trendy

Černá je stále trendy

Černá je stále trendy
Černá barva kraluje v interiérech a interiérových doplňcích už nějakou dobu a díky své eleganci a univerzálnosti je nadále velmi oblíbená. Její výběr je takzvanou „trefou do černého", protože černá se hodí ke kterémukoli dekoru, interiéru a jejím výběrem určitě neuděláte chybu.

Černá může představovat dominantu místnosti, ale zároveň vynikne i v podobě doplňku, který dodá šmrnc celému interiéru. Naše široká nabídka Tulip úchytek v černé barvě, jistě učaruje každému z vás. 

Nejste fanouškem bezúchytkového otvírání a požadujete, aby úchytka splynula s jednoduchým designem vašeho nábytku? Dobrou volbou bude jistě profilový typ úchytu černé barvy. A to jak do kuchyně, tak i na ložnicovou sestavu anebo do předsíně. Vybírat můžete profilové typy úchytek bez nutnosti frézování, jako je Tulip Lucata, Tulip Nary, Tulip Tende a Tulip Zoid (v černé a antracitové barvě).

Do kuchyně taktéž stále více a více zákazníků volí zápustné narážecí profily typu Juvio, Paolo, Gola, Ramara a Sophia. Najdete je u nás i v oblíbeném tmavém provedení.

Oproti modernímu minimalistickému designu profilového úchytu stojí klasický model úchytky, který si zachovává přízeň zákazníků už celé roky. V naší nabídce najdete jak moderní hranaté tvary černých úchytek a knopek tak i klasické obloučky a úchytky v rustikálnějších designech.

TIP: Kdy sáhnout po černé?

  • Pokud jste podlehli trendu tmavých kuchyní a interiéru, nemusíte se bát ani kombinace matné tmavé unibarvy dekoru s lesklou černou úchytkou anebo naopak, tmavého lesku s úchytkou v černém matu.
  • Milujete světlé interiéry, ale potřebujete vnést do prostoru nějaký kontrast? Černá úchytka bude na světlém podkladu určitě vynikat, obzvlášť, pokud zvolíte nestandardní tvar nebo povrch.
  • Vhodnou volbou bude využití kontrastu i do klasického nebo provence stylu na kuchyňská dvířka či komody. Ideálně, pokud zvolíte černou i na jiných doplňcích, jakými jsou stolové podnože, kliky, svítidla apod.  
  • Častou kombinací současného nábytku je dřevodekor a grafitová nebo černá unibarva plošného materiálu. I k této kombinaci se černá úchytka a knopka skvělé hodí bez ohledu na to, jestli je dřevina v teplém žlutém odstínu nebo ve studené variantě. Černá se jednoduše hodí na každý nábytek. 

Není černá jako černá.

Protože myslíme i na různé dekory a struktury plošných materiálů, najdete u nás úchytky v různých variantách povrchových úprav: od černé matné, po úchytky v černém lesku, s broušeným povrchem v černé barvě, se strukturovaným povrchem, v industriální černé a staročerné nebo v odstínech antracitu.

A nejen to!

Černá úchytka nemusí být jen kovová. U nás najdete i dřevěné úchytky namořené a nalakované do černé barvy a širokou nabídku černých věšáků.