Čas na jumboroli | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Čas na jumboroli

Čas na jumboroli

Čas na jumboroli
Nastanou chvíle, kdy standardní nabídka šířek hran nestačí. Specifické konstrukce, řezy pod úhlem, hranění tloušťky desek pod 15 mm. Právě pro takové momenty jsou tu jumborole a modulová hranová frézka od Festool.

Jumborole Egger a Rehau

Není třeba dlouho vysvětlovat, jsme tu prostě od toho, abyste mohli v klidu pracovat a poradit si i se složitějšími konstrukcemi. Mají nás na skladu v Démosu. Tedy na skladu mají všechny hrany k dekorům Egger (163 variant) a na objednávku Rehau (Kronospan, Sonae Arauco – 183 variant).  

Skladové položky dostanete od 1 metru délky do 5 dní od objednání.

Co jsme vlastně zač? Klasická ABS hrana o tloušťce 0,8(1) a 2 mm. Zvláštní je ale naše šíře, 104 mm. Díky tomu je naše využití mnohem širší než u klasických rozměrů. Například místo hůře zpracovatelného laminátu nebo méně kvalitní papírové pásky. Zakryjeme masivnější konstrukce, zkosení, obloukové přechody nebo třeba pomůžeme s ohraněním desek s tloušťkou pod 15 mm. V budoucnu, což teď v Démosu připravují, si bude možné objednat šíři hrany na míru! 

FESTOOL 574453 Modulová hranová frézka MFK 700 EQ/B-Plus – 421285

Když už jsme u těch hran pro složitější konstrukce, už jste slyšeli o mě? Při složitějších konstrukcích nebo tvarech není možné dílce „prohnat“ olepovačkou. Na řadu pak přichází ruční olepování. A po něm frézování a přesně na to jsem tu já, Modulová hranová frézka Festool řady MFK 700.  

Co umím? Lícování frézování v úhlech 0-45°, výšku frézování od 1 do 10 mm, a díky integrovanému rozhraní zvládnu snadnou výměnu modulů stolu. Jsem vybavena posuvnou dotykovou pákou s externím kuličkovým ložiskem = stejnoměrné odfrézování. Co vás jistě potěší, deska frézky je nakloněna v úhlu 1,5° čímž brání poškození povrchu při frézování. Dokoupit si ke mně můžete pěknou řádku dalšího příslušenství a být tak připraveni na nejrůznější výzvy při výrobě nábytku. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.