Betonová deska s nohami | Vše pro výrobu nábytku
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Betonová deska s nohami

Betonová deska s nohami

Betonová deska s nohami
V současných interiérech už nějakou dobu kraluje beton. Materiál tvárný a velmi pevný. Tak proč ho nevyužít na desku psacího stolu?

DTDL SM'art Paraná RIO – 406547

No tak dobře, není beton jako beton. I když jsem díky kvalitě nosné dřevotřísky (600-750 kg/m³) těžší, těžká jako beton (2000-2500 kg/m³) naštěstí nejsem. I proto ho v interiéru dokážu velmi dobře nahradit. Třeba jako obkladový panel, nebo jako materiál pro výrobu skříněk, či jako bytelně vypadající deska pro pracovní stůl. Možností pro mé využití je mnoho.

Kvalitní na mě není jen jádro, ale i moje samotná laminace, která je tvrdší než u běžného DTDL a snesu tak větší mechanickou zátěž. V podstatě jako skutečný beton.

Když už se bavíme o stolové desce, moderní kancelářský stůl by se měl umět hýbat, nahoru a dolů. Abychom mohli u práce nejen sedět, ale i stát a ulevit bolavým zádům. A mě, pokud ze mě bude stolová deska, snadno zvedne stolová podnož Strong. Seznamte se:

Elektricky stavitelná stolová podnož Strong – 392524 

Díky za milé antré. Je to přesně tak. Z mnoha studií tématu sedavého zaměstnání vyplývá, že střídat práci vsedě a ve stoje je nezbytné. Předejdete tím mnoha zdravotním problémům v budoucnu (bolesti zad, syndrom karpálního tunelu, atd.). Stoupnout si můžete i u klasického stolu, ale komu by se chtělo pracovat v předklonu, že? Proto jsem tu já, polohovací podnož. I třeba betonovou desku o váze až 120 kg dokážu ze základní výšky 625 mm zvednout do 1280 mm. Délka stolové desky může být až 1800 mm a její šíře 800 mm.

Umím si zapamatovat 4 polohy, mezi kterými pak můžete přepínat. Pozor, možnost nastavení výšky pracovní plochy není zajímavá jen pro střídání sezení a stání. Je dobrá i v případě, že se za jedním stolem střídá více různě vysokých pracovníků, nebo stůl „roste“ s jeho uživatelem. Kromě černé barvy jsem k dispozici ještě ve stříbrné a bílé. Vše v rovném i rohovém provedení.