Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Aventos HK top a SPACE STEP nově v naší nabídce

Aventos HK top a SPACE STEP nově v naší nabídce

Aventos HK top a SPACE STEP nově v naší nabídce
S novinkami značky Blum budete zase o krok napřed. TOPově vyřešíte horní skříňky a snadno vyrobíte úložný podstavec.

Současný trend je neúprosný – výměra nových bytů je čím dál tím menší. Čím je menší prostor k bydlení, tím více je potřeba využít každý centimetr. Hledají se kreativní nápady a řešení pro život v kompaktních domácnostech. Roste význam důmyslných řešení pro maximální využití prostoru skříněk.

A právě taková jsou řešení, která přicházejí v podobě novinek z firmy Blum: nový výklop z rodiny Aventosů – Aventos HK top a řešení úložného podstavce zvaný SPACE STEP. Pojďme si je nyní představit.

 

Aventos HK top = TOP řešení pro horní skřínky

Malý rozměry, velký funkcemi

Výklop, který má kompaktní konstrukci, za to ale nadchne spoustou vynikajících funkcí. Přesně díky tomu představuje AVENTOS HK top ideální řešení pro nábytek, u kterého je důležitý sebemenší detail.

Již nyní pro vás naskladňujeme na Centrální sklad Ostrava!

 

V čem je Aventos HK top tak jedinečný?

 

Malé rozměry pro vestavbu – redukovaný design

Nový Aventos HK top je se svým útlým designem o polovinu menší než původní model Aventos HK.

Nenápadně se vejde do každé horní skříňky nebo do prostoru nad lednicí ve vysokých skříních.

V designu čela se není nutné nijak omezovat ─ dají se realizovat dřevěná čela, stejně tak široké i úzké hliníkové rámečky. S pomocí EXPANDO T je možné využít i tenká čela od 8 mm.

Čistý design výklopu harmonizuje s vnitřním prostorem.

Minimalistické krytky ve třech barvách pomáhají celému řešení ještě více vyniknout, pro každý design tak lze najít vhodnou variantu. Světle šedá, hedvábně bílá nebo hluboce tmavá šedá? Barvu krytky

lze zvolit tak, aby byla stylově integrovaná nebo aby zde vědomě udávala výrazný tón.

Komfort pohybu

Při používání nábytku si na vlastní kůži vychutnáte výrazně lehčí a vznosnější otvírání i zavírání dokonce i velkých a těžkých, plně naložených, výklopů.

Pro otevření výklopu je potřeba jen malá a rovnoměrná otvírací síla. Při otevření zůstává výklop v každé pozici.

BLUMOTION zajistí měkké a tiché zavírání. Kombinovatelný je také se SERVO-DRIVE, elektrickým způsobem otvírání a zavírání – buď pro celou kuchyň nebo jako samostatné řešení. S TIP-ON se dají otvírat bezúchytkové výklopy mechanicky.

Jednoduchá montáž & nastavení

AVENTOS HK top výborně pomůže při zpracování i montáži díky celé řadě integrovaných funkcí jako pojistka nebo omezovač úhlu otevření.

Provedení je symetrické, výklop můžete instalovat dle potřeby napravo nebo nalevo.

Můžete volit mezi dvěma způsoby montáže. Buď předvrtejte bok korpusu a využijte zdvihač s předmontovanými eurošrouby, nebo zcela jednoduše zdvihač přišroubujte s integrovaným přesným nastavením pozice.

Výklop nastavíte pohodlně a s jistotou díky vrutům s drážkou TORX. Vyvážení provedete komfortně zepředu, i s nasazenou krytkou. Omezovač úhlu otevření je integrovaný, proto je jeho seřízení plynulé a bezpečné.

Podívejte se, jak je to jednoduché ZDE.

 

SPACE STEP – nový typ úložného prostoru

Máme radost, že vám nově můžeme nabídnout také elegantní řešení pro malé byty. S novým podstavcem SPACE STEP, který pro vás zařazujeme do nabídky, zařídíte více úložného prostoru přímo v soklu a snadno dosáhnete do horních skříněk zcela bez námahy.

Více se můžete dozvědět v brožuře firmy Blum.