Acrylux: materiál pro okouzlující nábytek | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Acrylux: materiál pro okouzlující nábytek

Acrylux: materiál pro okouzlující nábytek

Acrylux: materiál pro okouzlující nábytek
Kdybychom žili ve světě J. K. Rowlingové, stalo by se po vyslovení slova Acrylux něco zázračného. A ono se to v podstatě stane i v tom našem – Acrylux je totiž téměř zázračný akrylátový materiál s fólii Senoplast AM1800TopX.

Proč Acrylux? – 463287

Lesklé, lakované plochy nábytku jsou oblíbené už mnoho desítek let. Původní důvod použití laku byl prozaický, ochránit použité dřevo a znásobit jeho životnost. Postupně se tento stále se zdokonalující proces stal součástí designové úpravy nábytku. Lak doplnily další materiály jako například akrylát, s nímž pracuje právě Senoplast. Acrylux jsou fólie o tloušťce 0,7 milimetru nalisované na MDF základ. Chlubit se mohou velmi kvalitním leskem vytvářejícím dojem hloubky jako u zrcadla, který je navíc díky vytvrzení extrémně odolný vůči poškrábání i oděru.  

Fólie odolává také působení UV záření, a je tak stálobarevná. Vzdoruje i chemikáliím a samozřejmostí je antibakteriální povrch podle ISO 22196 /JIS Z2801. Ještě je třeba dodat, že desku není nutno po odstranění krycí fólie doleštit. Aktuálně nabízíme základní dekory v lesku, které již brzy doplníme o další velice populární matné povrchy. 

Neviditelný jako ruka trhu – 403128 

Pokud už máte jasnou představu o vzhledu nábytkových dvířek, budete k jejich zavěšení potřebovat spolehlivý a dokonale skrytý závěs. Nejlépe takřka neviditelný, tak aby byl nábytek krásný a funkční zároveň. Ten, který vám dnes doporučíme, je určen pro nábytek s tmavým korpusem i dvířky.  

Černý závěs s integrovaným tlumením se zafrézuje do plně naložených dvířek a bočnice o tloušťce minimálně 18 milimetrů. Tím naprosto splyne s okolím. Mechanismus závěsu umožňuje nastavení dvířek ve třech směrech stejně jako u běžného závěsu. Nosnost na pár je 16 kilogramů. Pro lepší představu, MDF foliované dvířko tak může mít plochu o něco větší než jeden metr čtvereční. Spojíte-li Acrylux 463287 se závěsem 403128, vyrobíte opravdu okouzlující nábytek.