A je to tady! | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
A je to tady!

A je to tady!

A je to tady!
V posledních třech týdnech jste s námi počítali …3 – 2 – 1. A je to tady, nyní je na čase sliby plnit. V tomto týdnu začínáme s distribucí nového katalogu kování.

Dostane se k vám buď osobním předáním od vašeho obchodníka nebo na některém z produktových dní na našich prodejnách, případně s dodávkou kování z centrálního skladu. Vše proběhne zcela automaticky, vy nemusíte dělat nic víc než se již nyní těšit na:

  • 1425 stran obsahu
  • více než 23.000 objednacích kódů
  • sortiment přehledně rozdělený do 15 kapitol
  • několik desítek produktových novinek
  • sešit s jejich výběrem sloužící jako mapa k velkému katalogu

Některé novinky jsme vám blíže představili již v minulých týdnech. S dalšími vás budeme postupně seznamovat. Stačí sledovat náš web www.demos-trade.com, portál www.demos24plus.com nebo Facebookový profil @demostrade. Na www.demos-trade.com a v aplikaci pro chytré telefony najdete pdf verzi katalogu. Výhledově bude pdf verze upravena i pro možnost prokliků rovnou na portál a rychlejší objednání.

Samozřejmě katalog není jen o novinkách. Najdete v něm i své oblíbené položky, které se v čase ověřily. Nechybí kování firem Blum, Hettich, Kesseböhmer, Vibo, Italiana Ferramenta a samozřejmě naše značky Strong a Tulip. Více prostoru dostaly výrobky firem Gröhe, Pötker, Agoform.

Katalog kování se už před časem stal důležitým pomocníkem pro vás, naše zákazníky a inspirací pro naší konkurenci. Věříme, že tomu tak bude i nadále.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.