35 let zkušeností | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
35 let zkušeností

35 let zkušeností

35 let zkušeností
S ohledem na historii výroby nábytku není 35 let zas tak dlouhá doba. Pokud se komukoli podaří zařadit se za tento relativně krátký čas mezi špičky v oboru, je to dobrý důvod, proč se o něj zajímat. Rakouského výrobce kování KNAPP byste rozhodně neměli přehlédnout.

Firmu zabývající se výrobou spojovacího kování pro nábytek založil před pětatřiceti lety Friedrich Knapp. Sortiment následně rozšířil o komponenty pro spojování schodišť, dřevěných konstrukcí a o další produkty truhlářské a tesařské výroby. Dnes kování KNAPP patří bez nadsázky k tomu nejlepšímu, co trh nabízí, a my v Démosu jsme rádi, že vám jako exkluzivní partner můžeme jejich výrobky představit.

Praktické spoje 

Začněme lamelami. Ty ocení každý výrobce, který hledá pevný spoj s minimální pracností. Pokud zvolíte lamely KNAPP, nepotřebujete žádný speciální nástroj, v podstatě vám stačí i klasická úhlová bruska. Většinu nabízených lamel ani není třeba lepit. Díky speciálnímu tvaru se samy „zakousnou“ do materiálu. Některé modely je dokonce možné znovu rozpojit. V nabídce Démosu najdete nově lamely SUNNY, SILVER, CHAMP, METAL a FAST

Pokud se zabýváte výrobou schodišť nebo obložení, jistě vás zaujmou konektory UNO a DUO. Tyhle spoje jsou jednoduché, dostatečně pevné a rozebíratelné. Model DUO využijete i pro spojení rámu postele. UNO se hodí k zavěšení obložení nebo třeba vysokého soklu podlahy. Je snadno rozebíratelný a zajišťovací spona dokáže zabránit nechtěnému vysazení. 

Síla dvoudílného zamykacího kolíku 

Rychlé, přesné a pevné spojení korpusu zajistí systém QUICK-SET. Jedná se o kovové táhlo, velmi podobné klasickým táhlům u excentrů, a plastový protikus, do kterého se táhlo narazí. Pro lepší představu, funguje to tak, jako byste spojili táhla excentrů a narazili je do otvoru pro kolík, kde se pevně a nerozebíratelně zafixují.

K dalším novinkám v naší nabídce patří i spojovací systém KLICK nebo třeba plastové kolíky vynikající pro použití v exteriéru nebo pro spojení kompaktních desek. Tím ovšem výčet produktů společnosti KNAPP, které by neměly uniknout vaší pozornosti, nekončí. Všechny naleznete v letáku na našem webu nebo v aplikaci pro chytré telefony. 

Pokud některý z výrobků KNAPP vyzkoušíte, bude nás moc těšit, když s námi budete sdílet své zkušenosti! 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.