Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
10 výrobků, které usnadní práci v každé dílně

10 výrobků, které usnadní práci v každé dílně

10 výrobků, které usnadní práci v každé dílně
Rychlost dodání a kvalita jsou požadavky dnešní doby a odlišuje dobrou práci od té průměrné.

Nepodceňujte ani ty nejmenší detaily, které vám pomohou odvést takovou práci, se kterou budete spokojeni vy i váš zákazník. S chytrými pomocníky si práci usnadníte a oceníte, když je budete mít vždy po ruce, ať jste řemeslník profesionál nebo hobby kutil.

Naši nabídku lepidel, silikonů a potřeb pro řemeslníky jsme rozšířili o zalamovací nože, různé lepicí a fixační pásky, které přichytí nebo opraví vmžiku téměř cokoliv. Po práci a při úklidu oceníte praktické čisticí ubrousky. Výslednou práci pak pohodlně a rychle zabalíte do fixační fólie s pomocí odvíječů a vaše ruce zůstanou bez poranění.

Lepení, fixace, opravy

Fixace ihned! To je příslib lepidla Mamut Glue značky Den Braven vyvinutého pro lepení bez nutné fixace spojů. Nanesete a drží okamžitě. Nyní v praktické 25mililitrové tubičce, kterou můžete mít všude po ruce pro případ potřeby.

Pevná, vodovzdorná, snadno a okamžitě použitelná. Taková je textilní páska Den Braven. Používá se pro bandážování a ovíjení potrubí při napojování tepelné izolace, opravy poškozených a roztržených plachet stanů, celt a automobilových plachet. Má široké použití ─ opravíte roztržený fóliovník, zařídíte drobné opravy na autě, ovinete prasklé hadice, opravíte poškozené kabely. V interiéru nebo exteriéru, tam všude vám pomůže zafixovat nebo nouzově opravit téměř cokoliv.

Potřebujete přilepit zrcadlo, ceduli, rámeček, štítky, háčky? Mějte po ruce oboustrannou lepicí upevňovací pásku Den Braven a sami se přesvědčte o tom, jak je lepivá. Přilnavost k podkladu obstarává speciální oboustranný nános kaučukového lepidla na pěnové PE pásce.

Zvláště v tomto zimním období využijete protiskluzné pásky v hobby balení po pěti kusech. Jsou určeny pro nalepení na schody z kamene, dřeva nebo mramoru, ale i pro koberce. Jsou dlouhé 61 centimetrů a lze je v případě potřeby spojovat lepicí páskou. Mají zrnitý povrch odolný proti oděru a elegantně zaoblené konce. Doporučuje se lepení za sucha, pak jsou odolné i za mrazu nebo po dešti.

Bezpečnost a pořádek v dílně – to je základ

Pořezané prsty vás dokáží pěkně potrápit a vyřadit vás z pracovního procesu. A to není žádoucí! Nože s bezpečnostními pojistkami vás ušetří úrazu při pracích jako je zkracování fólií, otvírání krabic a pytlů nebo při přípravě aplikačních špiček kartuší a silikonových stěrek.

 

Po práci se silikony nebo tmely nespěchejte a pečlivě očistěte trysky a pracovní nástroje. Oceníte to, až se k práci vrátíte. S čisticími ubrousky vám čištění půjde snadno. Ubrousky jsou univerzální, ale oceníte je hlavně při úklidu ─ leštění skel a dveří po silikonování, jelikož nezanechávají za sebou šmouhy ani chloupky. Po namočení se neroztrhnou, proto si po práci můžete pohodlně očistit i ruce.

Zabalte to rychle

Urychlete svou práci při balení výrobků v expedici. S odvíječem folie si neodřete ruce, snadno fólii upnete a zregulujete sílu napínání fólie při balení. Fólie je tak stále připravená v pozoru k použití. Nebo využijte ruční odvíječ – dva otočné nástrčné špunty. Vložíte je do dutinky fixační fólie a snadno tak můžete odvíjet všechny typy fólií 500mm šíře. Vaše ruce ani rukavice tolik netrpí a práce vám půjde od ruky.

Prohlédněte si všechny naše novinky.