V hlavní roli úchytka – Tende, Zoid, Nary | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
V hlavní roli úchytka – Tende, Zoid, Nary

V hlavní roli úchytka – Tende, Zoid, Nary

V hlavní roli úchytka – Tende, Zoid, Nary
Tyto tři minimalistické profilové úchytky s nadčasovým designem jsou u nás k dostání v aktuálně velmi žádaných barvách: černá a antracit. Máme je však také v nestárnoucích klasikách: bílá matná, hliník či imitace nerezi. Hlavní výhodou je instalace na šroubky bez nutnosti frézování a nyní také skvělá cena.

Tende, Zoid a Nary jsou novinkami podzimu 2021, které nenajdete v katalogu. Možná proto jste jim zatím nevěnovali tolik pozornosti, kolik si zaslouží. Vybírejte z široké palety barev typů Tende, Zoid a Nary s nadčasovým designem za poloviční ceny.

Nabídka je časově omezená, tak si ji nenechte ujít.

Jednoduchý minimalistický tvar předurčuje úchytový profil TULIP Tende a TULIP Zoid do každého moderního prostoru a dodá mu punc elegance. Designem připomínají zápustný profil, jejich výhodou je však snadná montáž na šroubky bez nutnosti frézování.

Úchytku můžete instalovat na celou šířku dvířek nebo do středu a skvěle vypadá i použití delších modelů vertikálně, například na potravinové či ložnicové skříně. 

Na všechny tloušťky deskových materiálů

Oproti klasickým zápustným profilům, které jsou určeny zpravidla na materiál o tloušťce 18 mm, můžete Tende a Zoid kombinovat i na čela o tloušťce více než 19 mm nebo naopak na tenčí typy materiálů.

Trojici doplňuje model TULIP Nary s elegantním zaobleným tvarem. V menších délkách ho využijete jako knopku, v delších jako profilovou úchytku.  

Ergonomický tvar zajistí pohodlné uchopení a jednoduchý design bude aktuální roky. Prohlédněte si více informací v našem letáku Tulip akční nabídka.