TERASY HRANOL MODŘÍN sib.. 45/70/4000 | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty

TERASY HRANOL MODŘÍN sib.. 45/70/4000

Kód sortimentu 245311
Obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti. Parametry skutečného provedení jsou obsaženy v názvu a popisu produktu.
Značka
N/A
Kód skupiny
21000301
Jednotka (MJ)
ks
Rozbalitelnost
1 ks
Balení
20 ks
Základní cena za ks
465,75 Kč 563,56 Kč s DPH
> O Na objednávku
Poslat odkaz na e-mail
Popis a parametry

Masivní hranol hranol pod terasové prkno Sibiřský modřín. Vyznačuje hustými letokruhy díky pomalému růstu v drsných povětrnostních podmínkách díky kterému dosahuje hustoty až 650 kg/m3. Jeho obsažená pryskyřice odpuzuje vodu jako přírodní impregnace a chrání dřevo před napadením houbami, patří proto k cenným a trvanlivým druhům jehličnatého dřeva. Barva - bělové dřevo nažloutle bílé až načervenale bílé, jádrové dřevo načervenale až tmavě červeno hnědé, tmavne. Při silném slunečním ohřátí může vytékat pryskyřice. Hranoly pod terasy Sibiřský modřín, ROZMĚR: 45 x 70 mm. Podkladní konstrukci z dřevěných hranolů je třeba nadimenzovat tak, aby při bobtnání a smršťování během roku odolala deformaci a nezvedala se. Základním předpokladem je, aby mělo podkladové dřevo ca stejnou hustotu dřeva jako samotné terasové desky. Tyto hranoly lze použít i pro rošty na dřevěné fasády z modřínu

Termín dodání 1 - 2 týdny

Parametry

Parametr Hodnota
Délka (mm) 4 000
Modelová řada Modřín
Provedení terasy Hranol
Průřez (mm) 70 x 45
Typ terasy Evropský
Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.