RE OLŠE (30;32) II. | Vše pro výrobu nábytku
Vážení zákazníci, naše provozovny jsou z nařízení vlády otevřeny pouze registrovaným (firemním) zákazníkům, kteří musí mít při vstupu do prodejny nasazen respirátor nebo obdobný prostředek bez výdechového ventilu třídy FFP2, KN95 a vyšších tříd. Děkujeme za pochopení.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty

RE OLŠE (30;32) II.

Kód sortimentu 247000
Obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti. Parametry skutečného provedení jsou obsaženy v názvu a popisu produktu.
Značka
N/A
Kód skupiny
210001
Jednotka (MJ)
Rozbalitelnost
0,001 m³
Balení
1 m³
Základní cena za m³
8 490 Kč 10 272,9 Kč s DPH
> D Doprodej
Poslat odkaz na e-mail
Popis a parametry

ŘEZIVO NEPŘEVÁŽÍME NA SK POPBOČKY. Mezi bělovým a jádrovým dřevem jsou jen nepatrné rozdíly v barvě, obecně platí, že dřevo olše je nevýrazné, bez lesku, suché má světle načervenale hnědou, s tmavými proužky v místech širokých paprsků. Dřevo je rovnovláknité, s výjimkou míst kolem suků, a s jemnou texturou.Olše má nízkou pevnost v ohybu a rázovou houževnatost, střední pevnost v tlaku a velmi nízkou tuhost, která umožňuje středně dobrou ohebnost. Olše je používána k řezbářským a truhlářským pracím pro domácnost. Minimální hodnota objednaného zboží na převoz na pobočky dopravou od f. Démos je 10.000Kč bez DPH.

Dodání do týdne

Parametry

Parametr Hodnota
Délka (mm) 2500+
Dřevina Olše
Kvalita materiálu II.
Tloušťka materiálu (mm) 30