RE IROKO (40) 2 850 mm | Vše pro výrobu nábytku
Vážení zákazníci, naše provozovny jsou z nařízení vlády otevřeny pouze registrovaným (firemním) zákazníkům, kteří musí mít při vstupu do prodejny nasazen respirátor nebo obdobný prostředek bez výdechového ventilu třídy FFP2, KN95 a vyšších tříd. Děkujeme za pochopení.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty

RE IROKO (40) 2 850 mm

Kód sortimentu 255840
Obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti. Parametry skutečného provedení jsou obsaženy v názvu a popisu produktu.
Značka
N/A
Kód skupiny
210001
Jednotka (MJ)
Rozbalitelnost
0,001 m³
Balení
1 m³
Základní cena za m³
40 866 Kč 49 447,86 Kč s DPH
> D Doprodej
Poslat odkaz na e-mail
Popis a parametry

ŘEZIVO NEPŘEVÁŽÍME NA SK POBOČKY. Žlutohnědé jádrové dřevo, které na vzduchu postupně tmavne do sytější hnědé se světlejšími žilkami, které vyniknou zejména na tangenciálním řezu. Podobné barvou Teaku. Iroko je ceněno ve výrobě vysoce kvalitního nábytku a exteriérové truhlařiny, pultů, laboratorních pracovních ploch a odkapávačů. Je to oblíbený sochařský a řezbářský materiál a také dřevo vhodné k soustružení. Široké využití nachází ve stavbě konstrukcí lodí, vozidel (nikoli však jako ohýbaný materiál). Další z oblíbených způsobů využití je výroba parket pro podlahy v domácnostech a koupenového nábytku. Kvalita A. oboustrnně čisté řezivo Minimální hodnota objednaného zboží na převoz na pobočky dopravou od f. Démos je 10.000Kč bez DPH.

Do 3 týdnů.

Parametry

Parametr Hodnota
Délka (mm) 2850
Dřevina Řezivo truhlářské ostatní
Kvalita materiálu I.
Tloušťka materiálu (mm) 40