Produktové dny 2021 | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Produktové dny 2021

Produktové dny 2021

Produktové dny 2021
Děkujeme všem zákazníkům a partnerům za hojnou účast a spolupráci na našich produktových dnech. Od června do září jsme se potkávali na našich pobočkách v Česku. Těší nás, že jste si zasoutěžili o super ceny s Eggerem, Festoolem či Hettichem, získali informace k novinkám a pochutnali si na dobrém jídle.

Měli jste možnost potkat se s našimi produktovými manažery, kteří prezentovali novinky dodavatelů, ale také zastoupili naši značku Tulip, či SM’art, který máme ve výhradním zastoupení. Setkali jste se také se zástupci společností Franke, Festool, Hettich a na některých akcích jste si mohli prohlédnout expozici Egger či PRO100, nebo Furniture Studio. 

Pokud vám na naše produktové dny nevyšel čas, nevěste hlavu, máme z nich záznam a v říjnu vás provedeme online streamem. Navíc budete mít prostor se ptát a odpovědi obdržíte takřka okamžitě

Pro menší formát prezentačních akcí jsme se letos rozhodli s ohledem na nejistotu v pořádání eventů, která ještě na startu roku 2021 panovala. V příštím roce, kdy se věříme nebudeme setkávat s obdobnými restrikcemi, se můžete těšit na několik prezentačních akcí s větším počtem dodavatelů a atraktivním programem.  

Těšíme se zase na brzkou shledanou. 

Podívejte se na video z našich produktových dnů

Takto vypadal produktový den v Plzni.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.