Festool prodej a půjčovna – novinka v Démosu | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Festool prodej a půjčovna – novinka v Démosu

Festool prodej a půjčovna – novinka v Démosu

Festool prodej a půjčovna – novinka v Démosu
Nově u nás zakoupíte nářadí Festool! Značku jistě není třeba dlouze představovat, neboť je absolutní špičkou mezi nářadím a profesionálové s ní pracují již více než 80 let.

Prodej nářadí Festool

Festool si klade za cíl dodávat produkty, které jsou maximálně výkonné a díky skvělé ergonomii minimálně zatěžují lidské tělo, což oceníte při dlouhé práci.

Výhody

  • Záruka 36 měsíců (po registraci na www.festool.cz - sekce MyFestool)
  • Kompatibilita – výrobky Festool jsou vyvíjeny a vyráběny s myšlenkou systému (zařízení komunikují mezi sebou pomocí bluetooth technologie)
  • Dlouhá životnost
  • Inovativní řešení v oblasti nářadí

Skladové položky k zakoupení najdete zde. Objednat si však můžete také další produkty Festool. Stačí zadat svou poptávku na: objednavky@demos-trade.com, nebo: 596 223 470. 

Spojte nákup kování či plošného materiálu s půjčením či nákupem profesionálního nářadí a šetřete svůj čas. Démos zvládne obojí!

Půjčovna nářadí Festool

Na 3 provozovnách v Česku (Praha, Brno, Ostrava) a 1 na Slovensku (Nitra) jsme spustili unikátní půjčovny tohoto nářadí a nabídku doplnili možností zápůjčky vlastních šablon, popř. značek Hettich, Twin a Blum. Prohlédněte si naši nabídku nářadí k zapůjčení zde.

Půjčit si můžete také některé produkty značky Bosch, např. vrtací kladivo, čárový laser či dálko a sklonoměr.

Proškolený personál vám rád poradí s výběrem. Těšíme se na vaši návštěvu.