Designéři, truhláři – soutěžte se SM'artem | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Designéři, truhláři – soutěžte se SM'artem

Designéři, truhláři – soutěžte se SM'artem

Designéři, truhláři – soutěžte se SM'artem
Navrhujete nebo vytváříte zajímavý interiér či nábytek? Pochlubte se nám a zahrajte si o ceny v celkové hodnotě 35 000 Kč!

S designérkou Ivou Bastlovou jsme dali dohromady návrh slunečné kuchyně. Teď je řada na vás.

Jste-li stolař, truhlář, designér, kutil, nebo zkrátka milovník krásného interiéru, materiály SM'art, dostupné výhradně v Démosu, si zamilujete. Stačí si jen vybrat a kombinovat.

Soutěžte s námi

Ukažte nám svoje realizace či návrhy se SM'artem a zapojte se do soutěže o hodnotné ceny. Soutěž probíhá od 17. května do 15. října 2021 ve dvou kategoriích:

1. Nejkrásnější realizace se SM'artem

Zašlete fotografii své realizace s materiály SM'art (kuchyně, obývací stěny, ložnice, šatníky/šatny, kancelářské prostory apod.) v době konání soutěže na adresu: marketing@demos-trade.com.

2. Nejkrásnější návrh interiéru se SM'artem

Zašlete svůj návrh (vizualizaci) interiéru s materiály SM'art (kuchyně, obývací stěny, ložnice, šatníky/šatny, kancelářské prostory apod.) v době konání soutěže na adresu: marketing@demos-trade.com.

O co hrajeme?

První tři místa kategorie nejkrásnější realizace získají SM'art desky v hodnotě 15 000 Kč, 10 000 Kč a 5 000 Kč. To ale není vše, k deskám vám přidáme také služby (dopravu a služby našich nářezových center dle vašich specifikací) a ABS hrany zdarma.

Nejkrásnější návrh (vizualizace) bude ohodnocen kvalitním handpressem v hodnotě 5 000 Kč.

Pochlubte se vaší prací. Rádi vás za to odměníme.

Podmínky soutěže si můžete projít zde

Proč právě desky SM'art?

  • Máte na výběr spoustu zajímavých, unikátních dekorů s věrnou imitací dřeva.

  • Nenajdete ho u sousedů, protože se jedná o novinku na trhu, a váš nábytek se tak odliší od ostatních.

  • Můžete je svobodně kombinovat s jinými materiály.

  • Poměr cena výkon je skvělý. Lamina dnes patří mezi cenově nejdostupnější materiály a nemusíte se obávat o jejich kvalitu.

Designové italské materiály SM'art najdete výhradně u nás: SM’art (demos-smart.cz). Přijďte si je prohlédnout na naše provozovny.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.