Červnové produktové dny | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Červnové produktové dny

Červnové produktové dny

Červnové produktové dny
Severní, střední a jižní Čechy se už připravují na produktové dny. Těšíme se na vás v červnu na našich pobočkách v Českých Budějovicích, Plzni, Třebotově, Praze, Hradci Králové i Litoměřicích, vždy od 9 do 15:00.

Na produktových dnech se můžete potkat s výrobci, produktovými a obchodními manažery, prohlédnout si novinky, zasoutěžit o hodnotné ceny či si pochutnat na grilovaných specialitách

Termíny červnových produktových dnů:

16. 6. České Budějovice registrujte se online
17. 6. Plzeň registrujte se online
18. 6. Třebotov registrujte se online
21. 6. Praha registrujte se online
22. 6. Hradec Králové registrujte se online
23. 6. Litoměřice registrujte se online

Produktové dny a opatření proti Covid-19

Zdravotní situace nám není lhostejná. Přijímáme proto na Produktové dny opatření, která nám je pomohou bezpečně zvládnout. Prosíme vás o jejich dodržování.

Většina našich výstavek bude ve stanech před provozovnou, používejte prosím připravenou desinfekci na ruce, dodržujte rozestupy a noste respirátor.

Navštivte nás prosím s negativním výsledkem na Covid-19 ne starším 72 hodin, dokumentem prokazujícím provedení očkování na Covid-19, nebo čestným prohlášením o samotestování antigenními testy.

Těšíme se na vás!

Tým Démos 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.