AvanTech YOU: Čelo bezpečně | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
AvanTech YOU: Čelo bezpečně

AvanTech YOU: Čelo bezpečně

AvanTech YOU: Čelo bezpečně
Určitě to znáte. Vysoký lesk, hluboký mat = vysoké riziko. Při práci s těmito citlivými materiály může velmi snadno dojít k jejich poškození. Podívejme se na to, jak technici v Hettichu u kování AvanTech YOU snížili riziko poškození čela při jeho demontáži.

Materiály, které se v současnosti používají pro výrobu dvířek a čel zásuvek, jsou krásné, ale zároveň značně citlivé na poškození. Vysoký lesk nebo hluboký mat je opravdu snadné poškrábat a při montáži či demontáži například kvůli stěhování víc než jindy. 

Ve vývojovém centru Hettichu našli řešení, jak riziko poškození čílka při jeho demontáži minimalizovat. Jakkoli vysoké a široké čelo zásuvky můžete nyní sundat sami, bez pomocníka a bezpečně. Jak to funguje? 

Čelo se vysazuje ze zásuvky ve dvou krocích. V prvním kroku klasicky pomocí šroubováku odjistíte čelo ze zámku postupně na obou stranách. Stále je zachyceno v bočnicích zásuvky a nespadne na zem. Čelo sundáte po odložení šroubováku až druhým pohybem, po bezpečném uchopení do obou rukou. Jde o jednoduchý a bezpečný postup i v případě, že velké čelo zásuvky sundává jeden člověk. 

Díky jednodušší práci s přířezy, snadné montáži zádových panelů i bezpečnější demontáži čela zásuvky si inovativní systém kování AvanTech YOU oblíbili už mnozí výrobci nábytku. Ale jaké benefity nabízí AvanTech YOU přímo koncovým uživatelům? Na to podíváme příště. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.