AvanTech YOU: Bez držáku | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
AvanTech YOU: Bez držáku

AvanTech YOU: Bez držáku

AvanTech YOU: Bez držáku
Pokračujeme v poznávací cestě, na které vám představujeme kování AvanTech YOU společnosti Hettich. Jedním z hlavních benefitů tohoto řešení jsou rozměry přířezů. Bezesporu oceníte také velmi jednoduchou montáž zádových panelů.

Pro pořádek stručně připomeňme, jak jsou u kování AvanTech YOU vyřešeny přířezy. Šíře dna a zad jsou stejné, vyžadují proto méně řezů. Dno není třeba dále jakkoli upravovat, a tak příprava materiálu probíhá podstatně rychleji. Rychlejší je pak i samotná montáž. 

Dno se upevňuje pod bočnice buď klasicky pomocí vrutů, nebo jednodušším způsobem pomocí samozařezávacích háčků. To je už dnes klasika, a je jen na vás, který způsob zvolíte. Zajímavější je ovšem montáž zádových panelů. 

Obvykle postupujete tak, že na připravený panel namontujete držáky a naklapnete do bočnic. U AvanTech YOU jeden krok odpadá, držáky zad připevňovat nemusíte. Zádový panel můžete totiž namontovat do bočnic přímo, pomocí dvou vrutů. Paráda, další čas ušetřen. A odpadá tím i starost s nedodanými nebo ztracenými držáky. 

Tímto však výčet předností kování AvanTech YOU stále nekončí. Příště se zaměříme na přínosy pro montáž či demontáž zásuvek. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.