PODPORA ZÁKAZNÍKŮM

 

podpora zákazníkůmPodpora Vám, našim zákazníkům v sobě zahrnuje nejméně 13 položek, od našich stránek www.demos.cz a portálu Demos24Plus (ONLINE PRODEJ), přes produktové a obchodní manažery, zákaznické centrum a zákaznický servis na pobočkách, včetně vzorkoven materiálů, seminářů, vzorkovníkú, katalogů, exklusivních produktů, certifikátů, montážních návodů.... atd. Pro Váš růst neváhejte využít naší obchodní a sortimentní podporu uvedenou níže. Urychlíte, zpřesníte svou práci a budete stále zákazníkovi rovnocenným partnerem.

Produktoví manažeři - poradenství

 Zřídili jsme pro vás linku Produktové poradenství - sortiment kování a deskových materiálů ZDE, kde jsou produktoví manažeři připraveni odpovědět na vaše dotazy tykající se technického řešeni, poradenství, nebo také k vyřízení vašich nadstandardních požadavků. 

Vyškolené zákaznické centrum, provozovny

Naše Zákaznické centrum – kování je připraveno přijímat vaše objednávky nábytkového kování a zodpovědět dotazy ohledně dodacích terminů, podmínek a vyřídí vaši objednávku od A do Z. Stejnou službu v oblasti plošných materiálů vám poskytnou prodejci na našich provozovnách v ČR. V odborných produktových znalostech procházejí neustálým doškolováním v procesu „Produktové školeni zaměstnanců“, které probíhá několikrát do roka. 

Obchodní manažeři 

Všechny regiony, které obchodně obsluhujeme, jsou pokryty sítí obchodních zástupců. V současné době jich máme 24 a pracuji po cele ČR, na Slovensku a ve vybraných vojvodstvích jižního Polska. Jejich náplní práce je především péče o zákazníka, jako je dojednání a nastavení obchodních podmínek, zpracování nabídek, řešení speciálních požadavků zákazníka.

Návody, technické listy, montážní návody

Prodáváme jednak sortiment, který není příliš náročný na požadavky na návody a doplňující informace k použiti, tak sortiment, který je technicky složitější, a vyžaduje podrobné informace, jak s ním pracovat, případně, jak si vybrat ten správný typ. Z toho důvodů se snažíme veškeré tyto požadované informace umisťovat na náš portál Démos24Plus do přílohy k danému sortimentu (najdete je pod fotkou v detailu sortimentu).

Produktové dny (Semináře)

Pravidelně pořádáme na provozovnách akce pro zákazníky – s informacemi o novinkách. Zveme k účasti zástupce našich dodavatelů, aby informovali o novinkách a na reálných vzorcích předvedli své produkty a práci s nimi, včetně praktických doporučení. Na seminářích Vás seznamujeme s aktuálními vzorkovníky, katalogy s možností objednávky aktuálních verzí. Akce jsou většinou spojeny s pohoštěním a dárkem pro zákazníky. Pro zákazníky, kteří se zmíněné akce nemohou zúčastnit, připravujeme krátké shrnutí, které umisťujeme na naše webové stránky, případně je informujeme direkt maily.

Vzorkovny

vzorkovnyV České republice má v současné době Demos trade, a.s. celkem 12 provozoven. Všechny jsou vybaveny základními vzorkovníky, výstavkami a dalšími prostředky na podporu prodeje, které usnadňují objednávání sortimentu.

Dle možností provozoven rozlišujeme 2 typy vzorkoven:

plná vzorkovnaPlná vzorkovna - obsahuje výstavky širokého spektra plošných (deskových) materiálů a nábytkového kování, včetně funkčních expozic + katalogy, vzorkovníky materiálů a další materiály na podporu prodeje. (Praha, Brno, Ostrava, Opava)


základní vzorkovnaZákladní vzorkovna - obsahuje základní výstavky plošných (deskových ) materiálů + katalogy a vzorkovníky materiálů, včetně nábytkového kování a další materiály na podporu prodeje.

 

Vzorky a vzorkovníky

Nabízíme k prodeji, příp. bezplatnému odběru vzorkovníky prodávaných materiálů, které usnadňuji výběr ze široké škály dekorů plošných materiálů a hran. U vybraného sortimentu kování nabízíme vzorky k odzkoušení, dle dohody s obchodním manažerem.

Katalogy a sešity

Vydáváme vlastní katalogy s nabízeným sortimentem. V oblasti kování je to především velký Katalog kování, který aktualizujeme a vydáváme v několika jazykových mutacích přibližně co dva roky. K některým produktovým skupinám vydáváme zvláštní sešity, abyste měli informace o novém sortimentu i v době mezi vydáními katalogů. Katalogy můžete objednávat se zbožím, stálým zákazníkům je nabízíme zdarma.

Sortiment - rozšiřování

Na základě požadavků ze zpracovatelského trhu a na doporučení našich dodavatelů mapujících evropské trendy neustále zařazujeme do nabídky nové položky. Tým pracovníků, kteří se na procesu zavadění sortimentu v naší společnosti podílejí, pravidelně navštěvují veletrhy se zaměřením na bydlení po celém světě, aby nabytých znalostí využili při své práci, a přinesli vám tak nabídku, která může vyhovět veškerým vašim požadavkům.

Produktové značky Strong, Tulip

Společnost Démos trade je vlastníkem produktových značek Strong a Tulip. Značka Strong zahrnuje spojovací prvky nábytku zajišťující vzájemné pohyby jednotlivých částí. Výrobky se vyznačuji vysokou kvalitou za přijatelné ceny. Pod touto značkou vám můžeme představit základní řadu nábytkových závěsů, zámků, výsuvů, stejně jako dveřní kování. Tulip = elegantní řada výrobků, dodávajících vašemu nábytku harmonicky vzhled v široké škále možnosti. Jde zejména o úchytky a věšáky moderního i klasického provedení.

Objednávkové zboží - dle požadavků

Skladem vedeme přes 4000 položek, další položky vedeme na objednávku. Produktoví manažeři jsou připraveni vyřídit vaše nadstandardní požadavky, a využit tak kontaktů s dodavateli po celém světě. Zadejte své požadavky na druh, použití, množství a dodací termín a ostatní nechejte na nás.

Produktová exklusivita

Spolupracujeme s řadou dodavatelů, kteří pro nás připravují nabídku exkluzivně, tedy na daném trhu ji nenabízí nikdo jiný – jak v plošných ( deskových materiálech ) např. Thermopal, tak v nábytkovém kování. Stejně tak i my jsme schopni zajistit na základě kvalitní spolupráce se zákazníkem exkluzivní nabídku jen pro něj a garantovat tak, že ji v daném regionu nebude mít jiný zákazník. Vše je otázkou dohody o dlouhodobé spolupráci se zákazníkem.

Objednávky marketingové podpory na portále Démos24Plus

Stejně jako zboží si můžete na našem portále objednat i prostředky na podporu prodeje jednotlivých skupin zboží (vzorníky, katalogy, produktové sešity).


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016